پيش بازي استراليا-عمان

به گزارش “ورزش سه”، میزبان رقابت‌ها بدون حضور کاپیتان گلزن خود، در جست و جوی صعود به مرحله ی بعد با کسب پیروزی در این بازی خواهند بود.
استرالیا
شاگردان آنگه پوستکوگلو، گام اول خود را با قدرت مقابل کویت برداشتند و موفق شدند 4-1 این تیم را درهم بکوبند.حال آنها در غیاب کاپیتان خود یعنی یدیناک، باید به مصاف عمان بروند که در دیدار اول خود، به شدت برای کره مشکل ساز شد و قرمزپوشان به سختی و با نتیجه 1-0 موفق به کسب پیروزی شدند. ممکن است سرمربی زردپوشان، از تامی اوار و ناتان برنز در خط میانی خود به جای رابی کروز، متیو لکی و جیمز ترویسی استفاده کند.
عمان
شاگردان پل لوگوئن در حالی خود را آماده ی دیدار مقابل میزان رقابت‌ها می‌کنند که در 5 بازی اخیر خود، موفق به کسب پروزی نشده اند. با این حال، عمان در بازی اول خود مقابل کره، عملکرد خوبی داشت و قرمزپوشان را تحت فشار زیادی قرار داد.دیدار فردا برای تیم‌های این گروه از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا در صورت پیروزی استرالیا و کره، این دو تیم دور بعد رقابت‌ها صعود خواهند کرد و عمان برای حفظ امیدهایش برای صعود، باید برای پیروزی در این دیدار بجنگد. در 5 دیدار اخیر بین دو تیم، سهم استرالیا 2 پیروزی، سهم عمان 1 پیروزی و دو بازی دیگر با تساوی به پایان رسیده است.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.