پيش بازي کره جنوبي – عمان

به گزارش “ورزش سه”، پس از پیروزی استرالیا بر کویت که دو تیم دیگر حاضر در گروه A هستند، کره به نوعی محکوم به پیروزی بر عمان است تا در روز آخر که با استرالیا مصاف دارد، کار صعودش به اما و اگر نکشد.

کره جنوبی

کره ای ها بی شک شانس اول برتری در این دیدار هستند. آنها پس از پشت سر گذاشتن یک جام جهانی کابوس وار، 7 بازی دوستانه را پیش از شروع جام ملت های آسیا برگزار کرده اند. حاصل کار شاگردان اولی اشتلیکه، 4 برد و سه شکست بوده است. 6 بازیکن کره در خارج از این کشور بازی می کنند.
آنها با سیستم 1-3-2-4 بازی می کنند و امید اولشان، سون هیونگ مین، بازیکن تیم لورکوزن است. نام تائه هی،هافبک تهاجمی 23 ساله این تیم نیز یکی دیگر از امیدهای کره جنوبی است.اگر کره قصد دارد تا برای کسب دومین قهرمانی خود در این تورنمنت، گام بلندی بردارد، باید در مقابل عمان به پیروزی برسد و به رقبای دیگر اعلام وجود کند.

عمان

پل لگوئن، سرمربی فرانسوی عمان معتقد است که تیم تحت هدایتش می تواند در مقابل قدرت کره جنوبی ایستادگی کند. عمانی ها در جام خلیج فارس تا نیمه نهایی هم پیش رفتند که موفقیت بزرگی برای این تیم بود. البته آنها پس از آن مسابقات، دیگر رنگ پیروزی را به خود ندیدند و در آخرین بازی دوستانه خود نیز 4-1 مغلوب چین شدند.
عمر الحسبی، دروازه بان کهنه کار این تیم تنها بازیکنی است که در خارج از عمان بازی می کند (ویگان). عمان فردا با سیستم 2-4-4 مقابل کره بازی خواهد کرد.احمد الحسنی و المقبالی، دو ستاره احتمالی عمانی ها در بازی فردا خواهند بود.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.