ماتئوس:دورتموند يکي را مي‌خواهد شبيه سامر

به گزارش “ورزش سه”، لوتار ماتئوس 53 ساله رکورددار بازی‌های ملی در آلمان و کارشناس فعلی شبکه تلویزیونی اسکای، معتقد است بروسیا دورتموند بحران‌زده که خطر سقوط را بیخ گوش خود احساس می‌کند، امکاناتی شبیه بایرن لازم دارد.
او امروز در این شبکه حاضر شد و گفت:” از نگاه من دورتموند خیلی پس‌رفت کرده. اگر می‌توانستم آدمی مثل ماتیاس سامر در بایرن را به زردهای وست‌فالن پیشنهاد می‌کردم که امور تیم را با قاطعیت بیشتری پیگیری کند. او به مجموعه بایرن یک پست اضافه کرده؛ کاری که در دورتموند هم می‌توان انجام داد. این‌روزها بایرن مونیخ باید برای سایر تیم‌ها الگو باشد. دهه‌هاست که این تیم قابلیت چشمگیری در اختیار دارد و آن را این روزها در زمین می‌توانیم مشاهده کنیم. یکی از مشکلات دورتموند این است که بازیکنان موثر سال‌های اخیرش مثل گوتسه و لواندوفسکی را دیگر در اختیار ندارد.
اینروزها بی مایگی در این تیم بیداد می‌کند ولی با بضاعتی که فعلا در اختیار دارند، کماکان می‌توان نتیجه گرفت. نکته‌ای که باعث تعجب من شد این بود که بعد از بازی دورتموند مقابل هرتا، هوملس به سمت هواداران نرفت. عدم همبستگی و بی‌انگیزگی و عدم اشتیاق به برد را در بازیکنان این تیم می‌شود دید.”

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.