خشم اهالي بوندسليگا از اظهارات اخير برايتنر

به گزارش “ورزش سه”، پل برایتنر، نماینده فعلی باشگاه بایرن، کسل‌کننده بودن بوندسلیگا را تقصیر تیم‌های دیگر انداخت و گفت:” ما برای ناتوانی تیم‌های دیگر نمی‌توانیم کاری بکنیم.”
امروز هوب استیونس سرمربی حال حاضر تیم اشتوتگارت که سابقه هدایت شالکه، هرتا، کلن و هامبورگ را هم در کارنامه دارد در واکنش به اظهارات برایتنر گفت:” او در این فوتبال چه می‌خواهد؟ من او را می‌شناسم. زمانی که در براون‌شوایگ توپ می‌زد، روبروی هم بازی کرده‌ایم. از آن زمان خیلی گذشته است. من در فوتبال باقی ماندم، ولی او چه؟ واقعا چه کار می‌کند؟ من که نمی‌دانم. او چطور از بیرون گود می‌تواند قضاوت کند که در تیم‌های دیگر چه می‌گذرد؟ من از بیرون گود تنها می‌توانم بگویم که بایرن مونیخ سال‌هاست در بهترین شرایط کار کرده که مهم‌ترین بخش موفقیت آنها برمی‌گردد به اولی هوینس.”
البته این مربی باسابقه هلندی تنها فردی نبود که خشم خود را از گفته‌های برایتنر ابراز کرد. رئیس باشگاه کلن هم به “بیلد” گفت:” من واقعا نمی‌توانم حدس بزنم سی یا چهل سال پیش چه اتفاقی افتاده است، که یک تیم اینطور رو به جلو می‌تازد؛ طوری که کلن و بقیه تیم‌ها به گرد پایش هم نمی‌رسند. ولی هر چه هست، قطعا سادگی محض است که آن را به ناتوانی سایر تیم‌ها ربط بدهیم.”
توماس آیشین مدیر وردربرمن هم گفت:” بایرنی‌ها از جایگاه خاص خود که برای به دست آوردنش به سختی کار کرده‌اند، بالاترین استفاده را می‌کنند. ولی این بدان معنا نیست که بقیه ناتوان هستند. حرفی که زده شده، بی‌احترامی است.
مدیر ورزشی بروسیا مونشن‌گلادباخ فرد دیگری بود که واکنش نشان داد:” بایرن تیم خوبی دارد که حاصل زحمات هوینس و رومنیگه است، نه برایتنر.”
مربی ولفسبورگ اما در نهایت خونسردی فقط گفت:” با این وضعیتی که پیش آمده، حتما پل (برایتنر) فردا به من زنگ خواهد زد ولی فکر کنم شماره‌ام را ندارد.”

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.