پيروزي پر گل دور ازخانه بايرن در زمين آگسبورگ

به گزارش “ورزش سه”، بایرنی ها با این پیروزی، توانستند 39 امتیازی شوند و فاصله شان با وولفسبورگ را به 10 امتیاز افزایش دهند.
در نیمه اول بایرن شروع بهتری داشت و در همان ابتدای کار توسط آرین روبن صاحب یک موقعیت خطرناک شد، اما این توپ راهی به درون دروازه نیافت. شاگردان گواردیولا تا دقیقه 17 صاحب توپ و میدان بودند و آگسبورگ با تمام نفرات به دفاع مشغول بود تا اینکه تیم میزبان هم موفق شد دقیقه 18 روی دروازه نویر ایجاد خطر کند، موقعیتی که با دخالت جروم بوآتنگ دفع شد. آنها یک بار دیگر دقیقه 26 فرصت خوبی برای حمله داشتند اما ورنر سدی به نام بن‌عطیه را در مقابل داشت و نتوانست کاری از پیش ببرد.
نه بایرن و نه آگسبورگ در بیست دقیقه پایانی موفق به ایجاد موقعیت خطرناکی نشدند، اما توپ تقریبا به طور مساوی بین دو تیم در گردش بود. نیمه اول بدون گذشتن توپی از خط دروازه‌ها به پایان رسید.
نیمه دوم بدون اینکه مربیان دست به تغییر در ترکیب خود بزنند شروع شد. در این نیمه هم بایرن بازی را بهتر آغاز کرد. در دقیقه 58 بالاخره قفل دروازه‌ها شکست. مهدی بن‌عطیه مدافع مراکشی که اواخر فصل نقل و انتقالات از آ اس رم ایتالیا به بایرن مونیخ پیوست موفق شد روی ضربه آزاد فرانک ریبری، با سر توپ را وارد دروازه آگسبورگ کند.
تنها دو دقیقه از گل اول گذشته بود که سباستین رودی توپ را برای آرین روبن سانتر کرد و این هافبک هلندی موفق شد گل دوم را برای بایرن به ثمر برساند.
این دو گل تاثیر محسوسی روی بازیکنان تیم میزبان گذاشت و آشفتگی آنها در این لحظات کاملا به چشم می‌آمد. تا آگسبورگی‌ها بخواهند خود را پیدا کنند و به بازی برگردند، رابرت لواندوفسکی اختلاف گل را به عدد سه رساند.
باز هم دو دقیقه بیشتر نگذشته بود که روبن گل دوم خود و گل چهارم تیمش را ثبت کرد. در ادامه آگسبورگ فرصتی برای جبران به دست نیاورد و بازی با حساب 4 بر 0 به سود باواریایی‌های میهمان به پایان رسید.

نتایج سایر دیدارها:

فرایبورگ 0-0 هامبورگ

شالکه 1-2 کلن

وردربرمن 3-3 هانوفر

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.