توقف ليورپول مقابل بازل و حذف قرمزها

به گزارش “ورزش سه”، شاگردان برندان راجرز برای صعود به مرحله بعد، به پیروزی در این دیدار نیاز داشتند اما در شبی که با اخارج مارکوویچ، 10 نفره شدند، در نهایت به نتیجه ای بهتر از تساوی 1-1 دست پیدا نکردند.
برخلاف آنچه انتظار می رفت، این بازل بود که بازی را بهتر از آغاز کرد و علی رغم جو وحشتناکی که هواداران لیورپول در آنفیلد ایجاد کرده بودند، در دقیقه 25 به گل رسیدند. یک حرکت ترکیبی عالی و ضربه دقیق فری، دروازه سیمون مینیوله را باز کرد. بعد از گل هم تیم میهمان دو موقعیت خوب داشت اما نتواست از آنها از استفاده کند. در آخرین ثانیه های نیمه اول، لیورپول هم یک موقعیت خوب را از دست داد تا بازی در این نیمه با همان یک گل به پایان برسد.

لیورپولی ها برای جبران گل خورده نیمه دوم را آغاز کردند اما لازار مارکووویچ که در ابتدای این نیمه به میدان رفته بود، به خاطر خطایی که روی بهرنگ صفری انجام داد، از بازی اخراج شد تا شرایط برای میزبان دشوارتر شود.
با این وجود، قرمزها به تلاش شان ادامه دادند و سرانجام در دقیقه 81، روی ضربه آزاد دیدنی استفن جرارد به گل رسیدند. در دقایق باقی مانده، لیورپولی ها تلاش زیادی برای رسیدن به گل برتری انجام دادند اما دفاع جانانه بازیکنان بازل باعث شد تا آنها به نتیجه مورد نظرشان دست پیدا کنند و به همراه رئال، راهی مرحله بعد چمپیونزلیگ شوند. لیورپول هم با قرار گرفتن در رتبه سوم گروه، راهی لیگ اروپا شد.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.