آل نعمه: به نفع تراکتور شد که رفتم

آل نعمه در این باره به “ورزش سه” گفت: خطاب به سرمربی و هواداران نامه ای نوشتم و دلیل جدایی ام را کامل در آن توضیح دادم.آقای خطیبی دلیلش را پرسید من هم گفتم اگر اجازه دهید به نفع خودم و تراکتورسازی است که جدا شوم چون من انگیزه ای برای نیم فصل دوم و بازی در این جا ندارم.

او درباره اینکه چرا از جمع بازیکنان تراکتور جدا شده می گوید: در کل در تراکتور بد نبودم… تا قبل از مصدومیتم خیلی خوب کار کردم با این حال هر بازیکنی هم ممکن است افت کند. اما با توجه به مشکلاتی که پیش آمد و قول هایی که عملی نشد تصمیم به جدایی گرفتم. به آقای نظمی گفتم که کمک کند من جدا شوم.او فرصتی یکی، دو روزه به من داد ولی متاسفانه خودش هم استعفا داد. در نتیجه با آقای عباسی،عضو هیئت مدیره باشگاه صحبت کردم او هم حق را به من داد و جدایی ام را تقبل کرد.

او در این باره ادامه داد: من با تمام انگیزه ام برای تراکتورسازی کار کردم چون به هر حال از جام جهانی آمده بودم.درست است آقای نظمی به قول هایی که داده بود عمل نکرد اما من از باشگاه و کادر فنی و بازیکنان که برایم زحمت کشیدند تشکر می کنم.امیدوارم آن ها اگر فکر می کنند من با استعفایم بی احترامی کرده ام من را ببخشند.برای تراکتور آرزو می کنم که در ادامه موفق باشد.

آل نعمه در آخر افزود: من به 2و3 تیم جواب منفی دادم و فقط با دو باشگاه به صورت رسمی صحبت کردم.فردا تیم جدیدم را معرفی خواهم کرد.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.