برد پرگل منچسترسيتي در خانه ساندرلند

به گزارش “ورزش سه”، شاگردان گوستاوو پویت برخلاف دیدار برابر چلسی، نتوانستند دردسر زیادی برای مردان پیگرینی ایجاد کنند و در نهایت به یک شکست سنگین تن دادند.
ساندرلند که چند روز قبل توانسته بود چلسی را در خانه متوقف کند، امشب هم بازی را بهتر آغاز کرد و بعد از اینکه یک موقعیت خوب را در همان دقایق ابتدایی از دست داد، در دقیقه 19 به گل اول بازی رسیدند. ویکام، روی پاس لارسن دروازه جو هارت را باز کرد و تلاش زابالتا برای ممانعت از این گل هم بی فایده بود.
اما برتری ساندرلند تنها دو دقیقه پایدار بود و سرخیو آگوئرو بعد از اینکه با یک لایی، یک مدافع حریف را پشت سر گذاشت، با یک شوت دیدنی، دروازه پانتیلیمون را باز کرد.
برتری سیتی ادامه پیدا کرد و دردقیقه 39، استوان یووتیچ، روی پاس آگوئرو، با ضربه ای دقیق، توپ را از بین پاهای دروازه بان حریف به گل تبدیل کرد. در دقایق باقی مانده نیمه اول توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد تا این نیمه با حساب 2-1 به سود سیتی به پایان برسد.
نیمه دوم هم با برتری سیتی آغاز شد و در دقیقه 55 نوبت زابالتا بود تا بعد از یک و دو با سمیر نصری، گل سوم را به نام خود ثبت کند.
ورود جوزی آلتیدوره و ریکاردو آلوارز هم نتوانست شرایط را به سود ساندرلند تغییر بدهد و این سیتی بود که در دقیقه 71، توسط آگوئرو به گل چهارم رسید. پاس جیمز میلنر، در محوطه جریمه به ستاره آرژانتینی رسید و او با یک ضربه خوب، دروازه حریف را باز کرد. در دقایق باقی مانده توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با حساب 4-1 به سود سیتی به پایان رسید.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.