کي‌روش: دليلي ندارد رونالدو توپ طلا را نگيرد

کارلوس کی‌روش در حال حاضر در مالزی به سر می‌برد. او در گفت‌و‌گویی که با رسانه‌های پرتغالی انجام داد درباره مسائل مختلفی به صحبت پرداخت و درباره شانس منچستریونایتد برای موفقیت در لیگ برتر گفت: به نظر من در لیگ برتر هنوز زود است که بخواهیم درباره این‌که چه تیمی به قهرمانی می‌رسد صحبت کنیم. انتخاب من قطعاً منچستریونایتد است ولی باید تا ژانویه یا فوریه صبر کنیم و پس از آن می‌شود درباره قهرمان صحبت کرد. دوست دارم منچستریونایتد بار دیگر این عنوان را به‌دست آورد. آن‌ها زیر نظر لوئیس فان‌خال در حال پیشرفت هستند و من فکر می‌کنم ثبات بیشتری پیدا کرده است. امیدوارم منچستریونایتد بتواند این فصل قهرمان لیگ برتر شود.

به گزارش ایسنا، باشگاه منچستریونایتد وین رونی را به عنوان کاپیتان خود انتخاب کرده است. کی‌روش‌ درباره انتخاب رونی به عنوان کاپیتان منچستریونایتد گفت: این انتخاب کاملاً طبیعی بود. رونی یک بازیکن جنگنده با یک ذهنیت قوی و پیروزی‌طلبانه است. او بازیکنی است که می‌تواند این روحیه را به کل بازیکنان تیم انتقال دهد و به نظر من انتخاب او به عنوان کاپیتان منچستریونایتد کاملاً درست بود.

فیفا فهرست اولیه نامزدهای توپ طلای فوتبال جهان در سال 2014 را اعلام کرده است که در این میان نام کریستیانو رونالدو پرتغالی نیز به چشم می‌خورد. کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران معتقد است رونالدو شانس بسیار زیادی برای دریافت توپ طلا دارد. او درباره برنده توپ فوتبال جهان در سال 2014 گفت: رونالدو امسال سال بسیار خوبی را پشت سر گذاشت و به نظر من شانس بسیار زیادی برای انتخاب به عنوان بهترین فوتبالیست جهان دارد. در مجموع دو سه بازیکن هستند که شاید بتوانند با رونالدو برای انتخاب به عنوان بهترین بازیکن جهان رقابت کنند. امسال بازیکن‌های زیادی نبودند که بتوانند برای این عنوان تلاش کنند و به نظر من رونالدو شانس بسیار زیادی برای دریافت توپ طلا دارد. من دلیلی نمی‌بینم که فیفا رونالدو را به عنوان بهترین بازیکن جهان انتخاب نکند.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.