المپیاکوس 1-0 یوونتوس : بیانکونری در آستانه حذف دوباره از لیگ قهرمانان

آی اسپورت- یوونتوس که دیدار قبلی اش در لیگ قهرمانان را 0-1 به اتلتیکو مادرید باخته بود، در سومین دیدارش هم در برابر المپیاکوس با همین نتیجه شکست خورد. پاس رو به عقب زیبای میتروگلو هافبک سوئیسی المپیاکوس را در موقعیت خوبی قرار داد و او گل سه امتیازی تیم میزبان را به ثمر رساند. عملکرد بی نظیر روبرتو دروازه بان باشگاه یونانی هم این گل را برای میزبان حفظ کرد.
شاید در روز قرعه کشی کمتر کسی فکر می کرد که در پایان دور اول المپیاکوس در صدر این گروه بایستد. نکته جالب اینکه آنها هر دو مدعی گروه را برده اند و فقط درباره تیم نه چندان قدرتمند مالمو شکست خورده اند. اما بانوی پیر که فصل گذشته لیگ قهرمانان در دیداری عجیب در ترکیه و در زیر بارش شدید برف بازی را به گالاتاسرای واگذار کرده و حذف شده بود دوباره در شرایط بدی قرار گرفته است.
این پیروزی پنجمین پیروزی پیاپی المپیاکوس در خانه بود. آنها تیمهای خوبی مثل بنفیکا، اندرلخت، منچستر یونایتد و اتلتیکو مادرید را پیش از این در خاک خودشان مغلوب کرده بودند. اما یووه که در دیدار اول هفته اش در سری آ بالاخره امتیاز از دست داده بود، این بار ویدال را مجددا در ترکیب خودش داشت.
المپیاکوس بازی را خوب آغاز کرد. آنها در دقایق ابتدایی دو موقعیت خوب به وسیله میتروگلو و دومینگوئز داشتند که هر دو را از دست دادند. بعد از این دو موقعیت تبس دو بار می توانست دروازه میزبان را باز کند که تلاشش موفقیت آمیز نیود. ده دقیقه مانده به پایان نیمه اول دومینگوئز توپ خوبی را برای میتروگلو فرستاد و او با یک پاس رو به عقب کاسامی را صاحب توپ کرد و او دروازه تیم میهمان را باز کرد. 6 دقیقه بعد از این گل موراتا با بدشانسی یک موقعیت خوب را برای یووه از دست داد.
در نیمه دوم یوونتوس بارها موقعیتهای خوبی برای گلزنی به دست آورد که درخشش روبرتو مانع از گلزنی تیم میهمان شد. او چند موقعیت خوب را از موراتا و پوگبا گرفت تا المپیاکوس پنجمین پیروزی پیاپی اش در لیگ قهرمانان را جشن بگیرد.
المپیاکوس و اتلتیکو مادرید با 6 امتیاز دور اول را به پایان بردند و یوونتوس و مالمو با سه امتیاز پایین تر از این تیم قرار دارند.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.