کویینز پارک رنجرز 2-3 لیورپول؛ قرمزها برنده‌ی جدال دیوانه‌وار دقایق پایانی

آی اسپورت- در چارچوب هفته‌ی هشتم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس دو تیم کویینز پارک رنجرز و لیورپول در ورزشگاه لوفتوس رود شهر لندن به مصاف هم رفتند که در پایان با دو گل به خودی از ریچارد دان و کاوکر به همراه گلی از فیلیپه کوتینیو برای لیورپول و دو گل از ادو بارگاس برای QPR بازی با حساب برتری 2-3 برای قرمزها به پایان رسید.

اشتباه غیرعمد استیون کاوکر در دقیقه‌ی ششم وقت‌های تلف‌شده، نبرد دراماتیک لیگ برتر را به سود لیورپولی‌ها خاتمه داد. اما این دیدار نفس‌گیر سه گل دیگر را نیز در 9 دقیقه‌ی پایانی به همراه داشت. ادواردو بارگاس مهاجم شیلیایی QPR که پس از زدن دو گل در دیدار ملی با پرو، با روحیه‌ای عالی گام به میدان این مسابقه گذاشته بود، در این دیدار هم دو گل به ثمر رساند، اما تلاش او هم برای نجات تیمش از یک شکست دیگر کافی نبود.

در سوی دیگر قرمزها هفته‌ی سختی را پشت سر گذاشته بودند؛ آن‌ها از سویی با خبر مصدومیت مجدد دنیل استوریج را دریافت کردند و از سوی دیگر رحیم استرلینگ ستاره‌ی تیمشان پس از امتناع از حضور در تیم ملی به بهانه‌ی خستگی با انتقادهای بسیار سختی مواجه شده بود. با این حال رحیم استرلینگ روی گل پایانی که منجر به برد تیمش شد، نقشی کلیدی داشت و در طول بازی نیز از سوی تماشاگران هر دو تیم با استقبال گرمی مواجه می‌شد، او پیش از حضور در لیورپول دوره‌های نوجوانان را در آکادمی QPR طی کرده بود.

در دقیقه‌ی 67 بازی رحیم استرلینگ روی یک ضربه‌ی ایستگاهی توپ را به سرعت به سمت راست برای جانسون فرستاد. این بازیکن یک پاس عرضی زمینی را به قلب محوطه‌ی شش‌قدم فرستاد و ریچارد دان که قصد داشت توپ را با پا دفع کند آن را به اشتباه درون دروازه‌ی خودی جای داد. این دهمین گل به خودی این مدافع سابق منچستر سیتی در طول دوران بازی‌اش بود. چند دقیقه بیشتر به یک برد کم‌دردسر برای لیورپول باقی نمانده بود که در دقیقه‌ی 87 ادواردو بارگاس با یک همکاری عالی با چارلی آستین دروازه‌ی این تیم را باز کرد. این شروعی بر چند دقیقه‌ی پرهیجان و دیوانه‌وار بود. در دقیقه‌ی 90 استیون جرارد توپی را که از استرلینگ گرفته بود در سمت چپ محوطه به کوتینیو رساند و او توپ را روی پای راست خود آورد و ضربه‌ی او پس از برخورد به یک بازیکن در گوشه‌ی پایینی دروازه جای گرفت.

در دومین دقیقه از وقت‌های تلف‌شده باز این ادو بارگاس بود که روی یک ضربه‌ی کرنر کار را برای تیمش به تساوی کشاند. و سرانجام در دقیقه‌ی 95 کوتینیو یک پاس عالی پشت دفاع را برای استرلینگ فرستاد. استرلینگ جوان توپ را برای بالوتلی پاس داد، اما کاوکر ارتباط را قطع کرد و خودش دروازه‌ی خودی را باز کرد. قرمزها با این نتیجه 13 امتیازی شدند و خود را تا رتبه‌ی پنجم بالا کشیدند و رنجرها همچنان با 4 امتیاز در قعر جدول جا خوش کرده‌اند.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.