اینتر2-2 ناپولی : فرار نراتزوری از سومین شکست پیاپی در سری آ

آی اسپورت – اینترمیلان در حالی میزبان ناپولی بود که در دو دیدار قبلی اش در سری آ دو شکست سنگین متحمل شده بود. آنها ابتدا در دیداری عجیب در زمین خودشان 1-4 مغلوب کالیاری شده بودند و سپس در زمین فیورنتینا در حالی که کاملا دست و پا بسته بودند با سه گل شکست خورده بودند. اینتر با 8 امتیاز از 6 بازی قبلی اش در میانه جدول جا خوش کرده بود.
از سوی دیگر ناپولی فصل را بسیار بد آغاز کرده بود. آنها ابتدا در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان در برابر بیلبائو شکست خوردند و نتوانستند به لیگ قهرمانان صعود کنند و سپس سری آ را هم بسیار بد شروع کردند. شکستهای آنها در برابر کیه وو و اودینزه آنها را در پایین جدول جای داده بود. اما از بازی با ساسوئولو رافا بنیتس تیمش را به خوبی جمع و جور کرد و به رقابت بازگرداند.
وضعیت دو تیم در جدول باعث شده بود که هر دو تیم فقط برای سه امتیاز پا به میدان بگذراند و انتظار یک بازی زیبا و پرگل می رفت. اتفاقی که تا دقیقه 79 نیفتاد. دو تیم در 79 دقیقه اول موقعیت های خوبی داشتند اما بازی بدون گل مساوی پیش رفت. شاید در این دقیقه بازی هیچ کس فکر نمی کرد که قرار است 4 بار دروازه ها باز شود. اما کایه خون در این لحظه دروازه میزبان را بازکرد تا گل او شروعی باشد بر یک 15 دقیقه طوفانی.
ماتزاری در دقیقه 81 گوارین را به جای مدل به بازی آورد و این بازیکن یک دقیقه بعد از ورودش به بازی برای تیمش موثر واقع شد. ایکاردی توپی را برای او فرستاد و گوارین حساب کار را 1-1 مساوی کرد. اما این پایان کار نبود. کایه خون در دقیقه 90 بار دیگر ناپولی را پیش انداخت اما اینتر باز هم بازی را به تساوی کشید. یک دقیقه بعد از این گل هرنانس از پاس دودو نهایت استفاده را کرد و کار را به تساوی کشاند.
این تساوی چندان دردی از دو تیم دوا نکرد. اینتر با 9 امتیاز از 7 بازی در رده نهم ایستاد و ناپولی با دو امتیاز بیشتر دو رده بالاتر از آنها قرار دارد.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.