لانس 1-3 پاریس سن ژرمن: سه امتیاز شیرین در یک دیدار پر از درگیری

آی اسپورت- پاریس سن ژرمن که 7 امتیاز از مارسی صدر نشین عقب افتاده در غیاب زلاتان به مصاف لانس رفت.
پاریس سن ژرمن که لشکری از مصدومان را به خود می بیند در زمین لانس به مصاف این تیم رفت. زلاتان هنوز درگیر مصدومیت پاشنه پایش است و بلان ترجیح داده که هنوز به او زمان دهد تا آماده تر به میدان برگردد. تیاگو سیلوا، مارکینیوس، داوید لوئیز و لاوتزی هم درگیر مصدومیت های مختلف هستند و در این بازی هم بلان آنها را در اختیار نداشت. از سوی دیگر کاوانی که به نظر می رسد از لحاظ روحی به مشکل برخورده است، به بازی های ملی نرفته بود. او در کمپ پاریس سن ژرمن به صورت اختصاصی تمرین می کرد و قرار بر این بود که اعتماد به نفس به او بازگردد. پاریس سن ژرمن که 7 امتیاز از صدر جدول فاصله گرفته به این سه امتیاز نیاز مبرمی داشت.
اما در سوی دیگر اوضاع کاملا متفاوت بود. لانس مدتهاست که پیروز نشده و از 5 بازی اخیرش تنها دو امتیاز به دست آورده بود. آنها با 8 امتیاز از 9 بازی در رتبه هجدهم جدول قرار دارد.
بازی برای پاریسی ها بد شروع شد. تنها 10 دقیقه از بازی گذشته بود که کولی بالی دروازه آنها را باز کرد. نکته جالب اینکه بعد از این گل هم تیم میزبان می توانست گل دیگری به پاریس سن ژرمن بزند. بلان در دقیقه 21 تصمیم گرفت دست به یک تعویض زود هنگام بزند و ستاره جدیدش باهبک را جایگزین ماتوئیدی کرد. 7 دقیقه بعد کابای پاس مکسول را وارد دروازه لانس کرد و کار به تساوی کشیده شد. 5 دقیقه بعد از این گل دروازه بان لانس از دروازه خارج شد و توپ را دفع کرد. همین توپ به مکسول رسید و از بالای سر دروازه بان با یک ضربه زیبا و دقیق تیم میهمان را 1-2 پیش انداخت. بازی با همین نتیجه در حال پیگیری بود که در دقیقه 39 لانس صاحب یک موقعیت عالی شد. سیریگو ضربه سر مهاجم لانس از داخل 6 قدم را به زیبایی گرفت. نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.
ده دقیقه از نیمه دوم گذشته بود که پاریس سن ژرمن صاحب ضربه پنالتی شد. کاوانی پشت این ضربه قرار گرفت و گل سوم پاریس سن ژرمن را زد. کاوانی که به شدت عصبی به نظر می رسید حتی با این گل هم وضعیت روحی اش بهتر نشد و در عرض دو دقیقه دو بار کارت زرد دریافت کرده و از زمین مسابقه اخراج شد. لانس هم در دقیقه 53 و 59 دو بازیکنش را با دریافت کارت قرمز از دست داد. بازی پس از این از ریتم تندش افتاد. پاریس سن ژرمن از نتیجه راضی بود و لانس هم زورش با یک بازیکن کمتر به تیم میهمان نمی رسید.
در شبی که کاوانی قرار بود ستاره میدان باشد، از زمین مسابقه اخراج شد اما پاریسی ها با یک سه امتیاز ارزشمند به 18 امتیازی شدند و فعلا به رده دوم جدول صعود کردند.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.