کلوپ: انگيزه و ايمانم را از دست نداده ام

به گزارش “ورزش سه”، بروسیا دورتموند روزهای خوبی را در بوندسلیگا سپری نمی کند. 4 شکست در 7 بازی، آنها را با 10 امتیاز اختلاف نسبت به بایرن در رده 13 جدول قرار داده. با این حال کلوپ ایمان خود به شاگردانش را از دست نداده است.

وی که حمایت مدیر ورزشی دورتموند، “واتسکه” را نیز به همراه دارد، چشم امید به بازگشت بازیکنان مصدومش همچون رویس،گوندوگان،بلاژیکفسکی،نوری شاهین و میخیتاریان دارد.

کلوپ به نشریه بیلد گفت:” اگر من ایمانم به این بازیکنان را از دست بدهم که نداده ام، نمی توانم تیمم را از این وضعیت دشوار خارج کنم.این، مقطعی بد از دوران مربیگری من است اما به کمک یکدیگر و با تلاش بیشتر، از این بحران خارج خواهیم شد. من انگیزه خودم را از دست نداده ام و همه ما متقاعد شده ایم که با اتحاد، قادر خواهیم بود تا از این وضعیت بد خودمان را بیرون بکشیم.”

وی ادامه داد:” همه چیز می تواند عوض شود.ما می توانیم یک شروع دوباره داشته باشیم و یک پایان رویایی برای خودمان رقم بزنیم. می توانیم کاری کنیم که 10 سال دیگر بگویند: یادتان هست دورتموند سال 2014 چه بازگشتی داشت؟دورتموندی که 8 بازیکن اصلی در تمریناتش حاضر بودند، بعلاوه سه بازیکن جوان.اما در ماه می 2015 چه پایان درخشانی داشت.”

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.