داوید لوئیز : چلسی می خواست من را نگهدارد اما من پی.اس.جی را ترجیح دادم

آی اسپورت- داوید لوئیز فاش کرد که آبی های لندن تمایل داشته اند که او را نگهدارند و این خودش بوده خواسته به پاریس سن ژرمن بپیوندد. این مدافع برزیلی تابستان با یک قرارداد 51 میلیون یورویی به پاریس رفت تا گران ترین مدافع تاریخ لقب بگیرد. او در جریان دیدار تیمش با بارسلونا در چهارچوب رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا برای پاریسی ها گلزنی کرد. اما این مدافع 27 ساله ادعا کرد که لندنی ها تمایل داشتند که او را نگه دارند و خود او تصمیم گرفته به پاریس برود. تصمیمی که در حال حاضر از آن خوشحال است.
او به GLOBO ESPORTE گفت:” من از برنامه های پی.اس.جی خوشم آمد و احساس کردم که به درد من می خورد. من در چلسی خوشحال بودم. دو قهرمانی اروپایی و یک جام حذفی را با آنها بردم. فوق العاده بود. من آدم خوش شانسی هستم. این شانس را داشتم که برای یک باشگاه بزرگ بازی کنم و حالا در خدمت باشگاه بزرگ دیگری هستم. از بودن در اینجا لذت می برم.”
او همچنین گفت که امیدوار است تا بتواند با این باشگاه قهرمان اروپا شود:” برنامه ما همین است. ما بازیکنان و مربی فوق العاده ای داریم و این باشگاه، باشگاه بزرگی است. قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا خیلی دشوار است. شما باید یک یک بازی ها را ببرید. برای قهرمانی ابتدا باید از گروه صعود کنید. من انتخابم را کرده ام و از این انتخاب خوشحالم. خوشحالم که می بینم دوستانم در چلسی بازی خوبی ارائه می دهند و از این که خودم در پاریس سن ژرمن هستم هم راضی ام”

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.