گواردیولا از بازی در استادیوم خالی از تماشاگر مسکو ابراز نارضایتی کرد

آی اسپورت- گواردیولا گفت که بازی بدون تماشاگر در خارج از خانه برای آنها فوایدی داشته است، اما او از این بازی لذت نبرده است. تک گل توماس مولر که از روی نقطه پنالتی به دست آمد، بایرن مونیخ را به دومین پیروزی خود در مسابقات لیگ قهرمانان اروپای امسال در استادیوم خیمکی رساند. هوادارن زسکا به علت شعارهای نژادپرستانه ای که در دسامبر گذشته در بازی با ویکتوریا پلژن سر داده بودند، در این بازی از حضور در ورزشگاه محروم بودند. گواردیولا که از بازی تیمش راضی بود، اعلام کرد که نبود تماشاگر در ورزشگاه باعث خجالت است.

او به اسکای گفت:” وقتی تماشاگران حضور نداشته باشند، ارتباط مربی با بازیکنان راحت تر است. اما فوتبال با حضور تماشاگران خیلی بهتر است. فوتبال برای مردم است، نه برای ما. امیدوارم اتفاقاتی که افتاده تکرار نشود.”

کارل هاینتز رومنیگه که یکی از مدیران بایرن است، هم در این باره گفت:” این بازی ای بود که هرگز دوست ندارم دوباره آن را تجربه کنم. 40 سال است که در فوتبال هستم و اولین باری بود که چنین چیزی را تجربه می کردم. وقتی که تمرین تیمم را از دفترم می بینم، شاهد فضای بهتری هستم تا آن چه که امشب دیدم.”

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.