همداني: مطمئن باشيد استقلال قهرمان مي‌شود

ستار همدانی در مورد 3 شکست اخیر استقلال گفت: ما نگران نیستیم و دلیلی ندارد به گذشته فکر کنیم. در حال حاضر بازیکنان انگیزه زیادی دارند و مطمئن باشید استقلال قهرمان لیگ خواهد شد. امیر قلعه‌نویی بعد از بازی با ذوب‌آهن به این موضوع اشاره کرد و او روی هوا حرف نمی‌زند. با بازگشت بازیکنان مصدوم شک نکنید که شرایط استقلال تغییر خواهد کرد.

به نقل از تسنیم، او ادامه داد: در حال حاضر تیم پزشکی باشگاه تلاش می‌کند مصدومان را به شرایط بازی برساند تا کادر فنی از تمامی پتانسیل تیم استفاده کند. این باخت‌ها شوک خوبی به استقلال بود و امیدوارم در بازی‌های آینده روند خوبی داشته باشیم. در بالای جدول فاصله زیاد نیست و ما می‌توانیم به‌زودی به صدر جدول برسیم.

مربی استقلال در پاسخ به این سؤال که آیا استقلال مشکل فنی و تاکتیکی ندارد، خاطرنشان کرد: وقتی سرمربی تمامی بازیکنان را در اختیار ندارد مطمئنا در کارهای فنی و تاکتیکی دچار مشکل می‌شود. اگر در بازی‌های گذشته تمامی نفرات خود را داشتیم، مطمئن باشید بازی‌های استقلال باکیفیت‌تر بود. امیدوارم خیلی زود به وحدت تاکتیکی برسیم، هرچند معتقدم استقلال مشکل فنی ندارد.

همدانی در خصوص انتخاب علی کریمی به‌ عنوان مربی جدید تیم ملی و حضور او در تمرین استقلال گفت: کریمی یکی از اسطوره‌های فوتبال ایران است که در دوران فوتبالش نابغه بود. مطمئنا اگر او عشق به مربیگری داشته باشد که فکر می‌کنم دارد در کارش موفق خواهد بود. امیدوارم برای بازیکنانی که از فوتبال خداحافظی می‌کنند برنامه مناسبی داشته باشیم و از توانایی‌های آنها استفاده کنیم.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.