گزارش رویترز درباره تمدید قرارداد کی روش با تیم ملی / پایان یک ماجرای طولانی / کی روش باید در جام ملتها نتیجه بگیرد

آی اسپورت – تمدید قرارداد کارلوس کی روش با فدراسیون فوتبال در خبرگزاری رویترز هم بازتاب داشته است.
به نوشته این سایت، داستان طولانی ادامه همکاری کی روش با تیم ملی ایران نهایتا با تمدید قرارداد 4 ساله سرمربی سابق رئال مادرید و تیم ملی پرتغال با فدراسیون فوتبال ایران به پایانرسید.
کی روش بعد از پایان جام جهانی به دلیل اختلافاتی که با فدراسیون فوتبال داشت از سمتش کناره گیری کرده بود. البته او یکماه بعد دوباره به ایرانی ها چراغ سبز نشان داد منتهی مسائل مختلف باعث شد که ادامه همکاری او با ایرانی ها تا دیروز به تعویف بیفتد.
در ادامه این گزارش به صحبتهای کی روش در کنفرانس خبری دیروزش اشاره شده و اینکه او گفته آدمی نیست که فقط قول بدهد و می خواهد به هدفش یعنی قهرمانی در جام ملتهای آسیا برسد. این هدف اول کی روش است و بعد از آن او به دنبال رساندن ایران به جام جهانی 2018 است.
کی روش توانست ایران را به جام جهانی برساند اما باخت مقابل آرژانتین و بوسنی، شاگردان کی روش را از رسیدن به مرحله بعد بازداشت.
در آن دوران تمام رسانه های ایرانی از کی روش و عملکردش تعریف کردند اما او رابطه خوبی با علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال ایران نداشت.
کی روش که جانشین افشین قطبی شده بود، بارها از ضعف فدراسیون در فراهم کردن امکانات برای تیم ملی گلایه کرده بود و علی کفاشیان را مقصر تاخیر در امضای قرارداد می دانست.
درست است که او و کفاشیان همدیگر را در مراسم تمدید قرارداد در آغوش گرفتند اما کی روش می داند برای ماندن در تیم ملی باید در جام ملتها نتیجه بگیرد.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.