پیش بازی بایرن‌مونیخ-منچسترسیتی: فینال روز اول

آی اسپورت- منچسترسیتی و بایرن مونیخ، در حساس ترین بازی شب دوم دور رفت مرحله گروهی، در ورزشگاه آلیانز‌آره نا شهر مونیخ به مصاف یکدیگر می‌روند. دو تیم فصل گذشته نیز به مصاف یکدیگر رفتند که سهم هرکدام یک پیروزی در زمین حریف بود.

منچسترسیتی؛ در پی انتقام فصل گذشته
منچسترسیتی فصل گذشته در ورزشگاه اتحاد، 3-1 مقابل بایرن شکست خورد ولی در آلیانز آره‌نا، آنها 3-2 پیروز شدند ولی این در حالی بود که پیگرینی فراموش کرده بود که تیمش به یک گل دیگر نیاز دارد تا به عنوان صدرنشین صعود کند. بدین ترتیب سیتی به عنوان تیم دوم، حریف بارسلونا شد و با شکست مقابل این تیم، از این رقابت‌ها کنار رفت.
کمپانی که در سفر آخر سیتی به مونیخ حضور نداشت، این بازی فیکس خواهد بود ولی سابالتا نمی‌تواند تیمش را همراهی کند.همچنین مصدومیت توره و جدی شدن آن، می‌تواند اوضاع را برای پیگرینی بسیار بد کند.

بایرن مونیخ؛ستاره‌های مصدوم
بایرن با لشکری از ستاره‌های مصدوم خود به مصاف سیتی خواهد رفت. شواین اشتایگر، آلکانترا و خاوی مارتینس دچار مصدومیت بلند مدت هستند و احتمالا ژابی آلونسو در خط هافبک و مهدی بن عطیه در خط دفاع جای آنها را پر خواهند کرد.روبن نیز در تمرینات مصدوم شد و احتمالا به این بازی نخواهد رسید و فرانک ریبری نیز که اولین بازی فصلش را با گلزنی پس از حضورش در میدان جشن گرفت نیز 100% آماده نیست. همچنین باداشتوبر نیز دچار مصدومیت شدیدی شد و احتمالا او هم مدت‌ها نمی‌تواند تیمش را همراهی کند.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.