چک 2-1 هلند: نارنجی کم رنگ

آی اسپورت- تیم ملی هلند در اولین دیدارش در مرحله مقدماتی یورو 2016، با نتیجه 2-1 مغلوب جمهوری چک شد.
این دیدار تا ثانیه های پایانی با تساوی 1-1 در جریان بود که اشتباه داریل یانمات در دفع توپ، پایه گذار گل دوم چک شد تا تیم سوم جام جهانی، دیدارهای مرحله مقدماتی یورو 2016 را با شکست شروع کند.
نارنجی ها که چند روز قبل در باری مقابل ایتالیا شکست خورده بودند، دیدار امشب را هم خوب شروع نکردند و اگر هوشیاری دی فری نبود، ولادیمیر داریدا می توانست در همان دقایق ابتدایی دروازه سیله سن را باز کند. شاگردان هیدینک در 20 دقیقه ابتدایی نتوانستند موقعیت خاصی ایجاد کنند وسرانجام در دقیقه 21، دروازه شان توسط دوکال باز شد.
پاس خوب لافاتا، با ضربه پای چپ دیدنی دوکال، به گوشه دروازه سیله سن رفت تا حساب کار 1-0 شود. 5 دقیقه بعد، وینالدوم می توانست کار را به تساوی بکشد اما ضربه او راهی به چهارچوب حریف نداشت.
هیدینک که از بازی تیمش راضی نبود، در فاصله 7 دقیقه به پایان نیمه اول، نارسینگ را به جای ولتمن به بازی فرستاد و خط دفاعی این تیم دوباره 4 نفره شد.
نیمه اول با همان تک گل به پایان رسید اما هلندی ها تنها 10 دقیقه بعد از آغاز نیمه دوم به گل تساوی رسیدند. ارسال بلیند، با ضربه سر تماشایی دی فری، حساب کار را 1-1 کرد. رابین فن پرسی یک بار دروازه چک را باز کرد اما کمک داور به دلیل آفساید آن را مردود اعلام کرد تا اینکه در دقایق تلف شده بازی، ضربه سر رو به عقب یانمات، به تیر دروازه برخورد کرد و در برگشت، پیلار آن را به گل برتری تیم تبدیل کرد.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.