پشت پرده اختلاف رحیمی و اسپانسر پرسپولیس/ منتظر شکایت و دادگاه هم باشید!

آی اسپورت- بر خلاف آنچه مدیرعامل پرسپولیس ر رسانه ها می گوید اینک اختلاف پرسپولیس با اسپانسرش بالا گرفته است.دلیل این اختلاف هم باور اسپانسر به این نکته است که با وجود اینکه قراردادی را به صورت انحصاری امضا کرده است و تا کنون هم ده میلیارد تومان پرداخت کرده اما برند پرسپولیس هنوز در اختیار آنها قرار داده نشده است.
اسپانسر بر این باور است که تعهد باشگاه این بوده که معارضین را با شیوه های حقوقی برطرف کند. این وظیفه ای است که به زعم اسپانسر، باشگاه بنا بر قرارداد ، مکلف به آن بوده و تا کنون از این کار سر باز زده است.
به اعتقاد آنها باشگاه مساله را طوری پیش می برد که اسپانسر، سی میلیارد تومان پول به باشگاه تزریق کند ولی نهایتا شرکت صدرا سیستم بدون متحمل شدن رنج و هزینه و زحمتی یک تنه کل بهره مادی قرارداد را مالک شود. این اختلاف در مرداد ماه به اوج خود رسید تا اینکه با میانجیگری امیر خادم صورت جلسه ای به امضای نمایندگان اسپانسر و باشگاه،گرشاسبی و تنی چند از اعضای هیات مدیره باشگاه رسید و اسپانسر راضی شد که مبلغ دو میلیارد تومان به باشگاه پرداخت کند و در عوض باشگاه هم تعهداتی را پذیرفت که به عقیده آنها هیچ یک انجام نشده است.
به گفته اسپانسر پرسپولیس،رحیمی همواره فردی به نام جهانگیری را به عنوان پشتیبان خود معرفی می کند.
یکی از اعضای شرکت بهنام پیشروی کیش در این مورد می گوید:از همان روز اول قرارداد، باشگاه قول داد که قرارداد صدرا را به حالت تعلیق درمی آورد یا خود آن شرکت را منحل کند و بدین ترتیب معارض اصلی اسپانسر را از سر راه بردارد. اما تا امروز این اتفاق نیافتاده است.
به اعتقاد اسپانسر هربار از رحیمی خواسته شده قدمی در راستای بهبود وضعیت بردارد او مقاومت کرده و می گوید جهانگیری از وی پشتیبانی می کند. مدیرعامل پرسپولیس تنها اصرار دارد اسپانسر چک ها را پاس کند بدون اینکه خود حتی یکی از خواسته های اسپانسر را عملی کند. این عضو اسپانسر پرسپولیس در قسمتی دیگر از صحبت هایش می گوید: ما هیچگاه به دشواری های باشگاه بی توجه نبودیم و در بزنگاه ها وارد عمل شدیم. به عنوان مثال موقع جذب بازیکن کاستاریکایی به خاطر ارتقای تیم و با وجود اینکه هنوز باشگاه به تعهداتش عمل نکرده بود با ارائه کمکهای مالی به یاری باشگاه رفتیم.
این فرد حتی صحبت از شکایت از مراجع قضایی در صورت حل نشدن مسئله کرد. انها می گویند با این وضعیت هزینه کردن در پرسپولیس هیچ فایده ای ندارد.ضمنا اسپانسر اظهار دارد که نامه های متعددی را به باشگاه ارسال کرده که اطلاع رسانی لازم راجع به تشکیل همایش مدارس فوتبال را انجام دهد در حالی که باشگاه هیچ اقدامی در این خصوص به عمل نیاورده است و خسارت هنگفتی از این بابت به آنها وارد شده است.
به نظر مدیران اجرایی اسپانسر،سیاست های نامشخص مدیریت پرسپولیس باعث شده آنها نتوانند در مذاکرات مختلف قراردادی حرفی برای گفتن داشته باشند.
البته گزینه شکایت ، فسخ قرارداد و گرفتن جریمه هم از سوی اسپانسر مطرح شده که به زودی شاید کار آنها در مراجع قضایی کشیده شود .در این بین قطعا مشکلات مالی قرمزها روز افزون خواهد شد.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.