گزارش روز:اختلافات آربلوا و کاسیاس بالاگرفت

آی اسپورت – بر کسی پوشیده نیست که دو سالی است بین کاسیاس و آربلوا اختلافات عمیقی بوجود آمده و این دو بازیکن رئال، رابطه چندان خوبی با یکدیگر ندارند.
این موضوع تقریبا فراموش شده بود تا اینکه امروز آربلوا با ریتوئیت کردن یک توئیت جنجالی ضد کاسیاس، باعث واکنش کنایه آمیز کاپیتان رئال مادرید شد.
آربلوا امروز توئیت جنجالی یکی از هواداران رئال با نام کارلوس آسنخو را ریتوئیت کرد .این شخص در توئیتر خود نوشته بود : ” شکی نیست که کاسیاس یک دروازه بان بزرگ و افسانه ای در تاریخ رئال است. با این وجود در سال های اخیر با رفتارهای دو گانه خود باعث ایجاد سوتفاهم و تفرقه در بین بازیکنان شده است .او از بهترین دروازه بان جهان، تبدیل به یک دروازه بان متزلزل و غیر قابل اطمینان شده است. رفتارهای رسانه ای او دیگر مورد استقبال هواداران رئال قرار نمی گیرد. او به مانند یک توموری شده که روز به روز در حال رشد است و اوضاع رئال مادرید را بدتر از قبل می کند و…… ”
ساعتی بعد ایکر کاسیاس با مشاهده این توئیت، با نوشتن عبارت “خوشم آمد” زیر عکس یکی از هوادارن رئال در اینستاگرام، از خود واکنش نشان داد.
این هوادار رئال عکسی از کاسیاس در کنار جام هایی که با رئال فتح کرده، در اینستاگرام خود گذاشته و زیر آن نوشته بود : ” با دیه گو لوپس، رئال مادرید تقریبا در هر بازی دو گل دریافت کرده.او هیچوقت دروازه بان بزرگی نبوده و اشتباهات او باعث شکست های زیادی برای مادرید شده است.با لوپس، مادرید نه ال کلاسیکو را برده نه دربی ال مادریلنیو را.” این هوادار ضمنا در انتهای جملاتش آربلوا را با یک هرزه مقایسه کرده است.
نوشتن جمله خوشم آمد زیر این نوشته ها از جانب کاسیاس، نشان دهنده اوج اختلاف بین او و آربلوا و همچنین دیه گو لوپس است.
این اتفاق بازتاب وسیعی در رسانه های اسپانیایی بخصوص کاتالانی داشته است

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.