علت سکوت گوتسه پس از قهرماني آلمان

ماريو گوتسه در گفت‌وگويي درباره علت اصلي سکوتش پس از گلزني در فينال جام جهاني 2014 براي آلمان و کسب جام، اظهار داشت: کاملا صادقانه بگويم بايد کاري مي‌کردم، اين اتفاق حتي براي خودم قابل هضم شود.بعد از اين که به هدف‌مان رسيديم، مي‌خواستم از لحظات پس از قهرماني نهايت لذت را ببرم.

اين ستاره در دقيقه 113 فينال جام جهاني که 22 تيرماه در ريودوژانيرو انجام شد، دقايقي پس از ورودش به ميدان تک گل پيروزي‌بخش و افتخارآور آلمان‌ها را به زيبايي وارد دروازه آرژانتيني‌ها کرد.

گلزن 22 ساله که پدرش استاد دانشکده فني دورتموند است،‌ افزود:از اين گذشته مي‌خواستم در چنين حال و هوايي که همه سرمست از پيروزي هستند و شادي‌شان را ابراز مي‌کنند، از گفتن يکسري چيزها اجتناب کنم. ترجيح دادم بيشتر آرام باشم تا اينکه به آن بپردازم. از اين جهت سعي کردم از موضوع فاصله بگيرم.

بعد از آنکه تيم کشورش با گل او به مقام قهرماني رسيد و مدال‌ها تقسيم شد، گوتسه با پيراهن مارکو رويس، ستاره دورتموندي که به خاطر مصدوميت غايب بزرگ جام جهاني بود، مقابل دوربين‌ها حاضر شد و عکس گرفت. با اين کار او ياد دوست و همبازي عزيزش را گرامي بدارد.

گوتسه گفت: رويس براي حضور در جام جهاني در آمادگي آرماني بود و مي‌توانست نقش خارق‌العاده‌اي در مسير قهرماني ما ايفا کند. من اين حس که آدم به خاطر مصدوميت نتواند حاضر باشد، را خوب مي‌شناسم. از اين جهت پيراهن او را همراه خودم داشتم که در صورت قهرمان شدن، آن را در دست بگيرم. همان کاري که بلافاصله پس از اتمام بازي و کسب مقام قهرماني انجام دادم.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.