جهان بینی: پرونده مومنی به کمیته انضباطی رفته است/ تمرینات باید در قم برگزار شود

آی اسپورت- امسال صبای قم شرایط جدیدی را با برگزاری تمرینات در قم تجربه می کند و مدیرعامل این تیم توانسته شرایطتمرین در قم را پس از شش سال فراهم کند. عباس جهان بینی در گفت و گو با “آی اسپورت” از انتقال قطعی این کار می گوید: اراده مجموعه باشگاه بر همین استوار است و برنامه ریزی ها نیز بر همین اساس می باشد که انشاالله به طور دائم تمرینات در قم پیگیری شود.
امکان ندارد به تهران برگردید؟
شاید تیم برای مسابقه دوستانه ای برود، اما تمرینات باید در قم برگزار شود.
پیش تر اعلام کردید به جز زمین هلال احمر، گاهی اوقات تمرینات را در ورزشگاه یادگار امام انجام می دهیم. با توجه به برگزاری بازی های لیگ صبا در این ورزشگاه، انجام تمرینات در یادگار روی کیفیت چمن آن تاثیر ندارد؟
بر اساس نیاز از زمین یادگار استفاده می کنیم. طبق توافق صورت گرفته، قبل از بازی لیگ یک تمرین در آن جا برگزار خواهیم کرد. زمانی هم که بیرون قم مسابقه داریم، یک جلسه به آن اضافه خواهد شد که مشکلی از این بابت وجود ندارد. سعی ما بر این نیست به چمن یادگار آسیبی نرسانیم تا برای بازی های لیگ آن را حفظ کنیم. خوشبختانه زمین هلال احمر شرایط خوبی دارد و می توان بیشتر تمرینات را در آن برگزار کرد.
زمین هلال احمر را خریداری کردید؟
نخریدیم؛ باشگاه، چمن هلال احمر را به مدت یکسال اجاره کرده است و تا فصل آینده اختصاصی باشگاه صبا می شود.
کیفیت چمن اختصاصی صبا مطلوب است؟
اگر دو ماه قبل و الان را مقایسه کنید، باورتان نمی شود که این همان قبلی است. نقاطی که آسیب دیده بود را ترمیم کردیم و اگر فرصت بود که کمی دیرتر به این زمین می آمدیم شرایط بهتر هم می شد.
وضعیت مهدی مومنی مشخص نشد؟
مومنی با ما قرارداد دوساله داشت ولی ایشان با استقلال خوزستان مذاکره کرد و برای این تیم بازی می کند. به این موضوع اعتراض کردیم و به کمیته انضباطی رفته است که طبیعتا بعد از رای آن ها مشخص خواهد شد چه اتفاقی می افتد. باشگاه باید اسم او را در لیست فصل جدید می گذاشت تا بتوانیم اعتراض کنیم.
ولی او اعلام کرد قراردادم با صبا مشروط بود…
مشروط به این معنا است که با توافق دو طرف جدا شود. وی بدون اینکه به باشگاه صبا اعلام کند با استقلال خوزستان قرارداد جدید بست.
با توجه به قرارداد یکساله ای که مرتضی کاشی و مجید هوتن با صبا دارند، وضعیت این بازیکنان چطور است؟
از مدت ها پیش به هوتن ابلاغ شده بود تیم جدیدش را معرفی کند. آقای کاشی نیز که کاپیتان و جزء سرمایه های باشگاه است تا لحظات آخر در لیست ما بود، اما با توجه به آسیب دیدگی که دارند نمی توانند تا نیم فصل ما را همراهی کنند، ما ایشان را در فهرست اولیه قرار ندادیم تا بتوانیم بازیکنی را جایگزین وی کنیم؛ اما به محض اینکه آسیب دیدگی شان برطرف شد، مجددا به جمع ما باز خواهند گشت و در لیست قرار خواهد گرفت.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.