خوشبینی امیر به استقلال 93؛ این تیم می‌ درخشد

آی‌اسپورت‌ ـ امیر قلعه‌نویی سرمربی استقلال در مصاحبه مطبوعاتی امروز قبل از بازی مقابل راه‌آهن صرف نظر از اینکه بخش عمده صحبت های خود را متوجه سوژه نکونام کرد، درباره تیم امسالش هم صحبت کرد و با خوشبینی از آینده گفت؛ او که خود مسئول باشگاه راه‌آهن است حرف هایش را از اینجا شروع کرد که امیدوار است کار راه‌آهن هر چه سریع تر حل بشود اما بخش مهم حرف های او آنجا بود که گفت: تیم امسال به شدت امیدوارش کرده. قلعه‌نویی عقیده دارد استقلال امسال شبیه به فصل 84ـ83 خواهد بود، تیمی که برای اولین بار سرمربی استقلال را در صدرجدول لیگ نشاند.
قلعه‌نویی می‌ گوید تیم امسالش تیمی جوان و با انگیزه است و قطعا نتیجه خواهد گرفت.
سرمربی استقلال درباره بازی فردا مقابل راه آهن گقت : چون شروع فصل است و ما تغییرات زیادی را همچون باشگاه راه‌آهن داشته‌ایم معتقدم بازی سختی را در پیش رو داریم. مربی راه‌آهن باهوش است و از دوستان صمیمی من هم محسوب می‌شود. استیلی در دوران بازی نیز بازیکن تاکتیکی و مثمر ثمری بود. ما از نظر بدنی در شرایط خوبی هستیم اما ملی‌پوشان ما هنوز به آمادگی کامل نرسیده‌اند. در اردوی ترکیه سعی کردیم به آمادگی خوبی برسیم.البته برگزاری جام شهدا کمک زیادی به ما کرد و فکر می‌کنم محک خوبی در این بازی‌ها خوردیم. حتی در این بازی‌ها چند مشکل در تیم دیدم که برای رفع آن‌ها تلاش کردیم. امیدوارم فردا شاهد یک بازی خوب باشیم البته چون بازی در ورزشگاه تختی برگزار می‌شود امیدوارم وضعیت زمین نیز مساعد باشد.
سرمربی استقلال به مصدومان این تیم اشاره کرد و گفت: برای بازی فردا امیرحسین صادقی و حنیف عمران‌زاده را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم اما مطمئناً با ترکیب کامل به میدان می‌رویم. ملی‌پوشانمان هنوز بازیکنان 90 دقیقه‌ای نیستند اما می‌توانیم به مرور از آن‌ها استفاده کنیم.
وی در ادامه در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه با توجه به اینکه تغییرات زیادی در کادر فنی و بازیکنان استقلال به‌وجود آمده است آیا شما به این تیم امیدوار هستید تا در انتهای فصل موفق عمل کند، گفت: این تیم من را یاد استقلال سال 1383 می‌اندازد. ما یک تیم جوان و باانگیزه و خوبی داریم و مطمئناً هواداران آن استقلال سال 84-83 را خواهند دید.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.