لوو: حتی یک لحظه هم به جدایی از تیم ملی آلمان فکر نکردم

آی اسپورت- یواخیم لوو، سرمربی تیم ملی آلمان، تایید کرد که همچنان به حضورش روی نیمکت این تیم ادامه خواهد داد.
این مربی باتجربه که در سه تورنمنت بزرگی قبلی نتوانسته بود تیمش را به قهرمانی برسد، 10 روز قبل موفق شد با پیروزی مقابل آرژانتین در فینال، با آلمان قهرمان جهان شود.
او که پیش از جام جهانی قراردادش را با فدراسیون فوتبال آلمان تا سال 2016 تمدید کرده بود، تایید کرد که بعد از کسب این موفقیت به زمان نیاز داشت تا افکارش را مرتب کند اما اکنون تاکید کرد که مطمئنا به حضورش روی نیمکت مانشافت ادامه خواهد داد.
او به سایت فدراسیون فوتبال آلمان گفت:” حتی یک ثانیه هم به استعفا فکر نکردم. من همان کاری را انجام می دهم که قبل از جام جهانی در مورد آن توافق کردیم. اینکه بنشینیم و رقابت ها را آنالیز کنیم؛ کاری که بعد از هر تورنمنت انجام می دهیم.
من قراردادم را تا سال 2016 تمدید نکردم که آن را خیلی زود به پایان برسانم. می دانستم که موفقیت در جام جهانی می تواند نیروی جدیدی در تیم ایجاد کند.
نیاز به کمی زمان داشتم تا بتوانم آرامشم را به دست بیاورم و احساساتم را کنترل کنم. اما نمی توانم به چیزی بهتر از ادامه کار با این تیم و هدایت آن در یورو 2016 در فرانسه فکر کنم.
به اندازه اولین روز کاری ام در تیم ملی با انگیزه هستم. جام جهانی 2014 نقطه اوج دوران کاری من بود اما پایان آن نخواهد بود.”
او همچنین در مورد تصمیم فیلیپ لام برای خداحافظی از بازی های ملی گفت:” چه از نظر فوتبالی و چه به لحاظ فردی، خداحافظی او یک ضربه به تیم است.
من نمی توانم کاپیتان بهتری از او برای تیم تصور کنم. او به بهترین شکل تیم را نمایندگی می کرد. من به تصمیم او احترام می گذارم و آن را می پذیرم. فیلیپ برای موفقیت 10 سال کار کرد و ما تنها می توانیم از او تشکر کنیم.”

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.