پيروزي تراکتور مقابل پيکان در ضربات پنالتي

دومين مسابقه از جام چهار جانبه شهدا از ساعت 22 و 15 دقيقه بين دو تيم تراکتورسازي و پيکان آغاز شد که با نتيجه تساوي يک بر يک به پايان رسيد تا بازي به پنالتي کشيده شود. (طبق توافق اين مسابقات وقت اضافه ندارد.) در ضربات پنالتي تراکتورسازي 3 بر 2 به پيروزي رسيد و در مجموع قرمزپوشان تبريزي 4 بر 3 به پيروزي رسيدند تا حريف استقلال در فينال شوند.

فرشاد احمدزاده در دقيقه 43 در محوطه جريمه پيکان صاحب توپ شد و با يک ضربه دقيق گل اول تراکتورسازي را به ثمر رساند.

در دقيقه 85 مدافعان تراکتورسازي روي اميرحسين فشنگچي مرتکب خطاي پنالتي شدند و سعيد دقيقي اين پنالتي را تبديل به گل کرد تا بازي مساوي شود.

پنالتي‌هاي پيکان: محمد نصرتي( لک پنالتي را مهار کرد.) ساموئل( لک پنالتي را مهار کرد.)،ميلاد نوري، مهدي رحمتي، سعيد دقيقي( حامد لک پنالتي را مهار کرد.)

پنالتي‌هاي تراکتورسازي: حبيب گرداني، سعيد آقايي، مهدي کياني( مهدي رحمتي پنالتي را مهار کرد.)، محسن ايران پوريان

وحيد صالحي داور مسابقه به مجيد خدا بنده‌لو و سيدمهدي رحمتي از پيکان کارت زرد نشان داد. داور در دقيقه 90 سامان نريمان جهان را از تراکتورسازي اخراج کرد.

در نيمه اول تيم تراکتورسازي بيشتر صاحب توپ و ميدان بود، در ابتداي نيمه دوم بازي به تعادل کشيده شد و پيکان هم چند حمله روي دروازه حريف انجام داد. اما در دقيقه 70 بازيکنان تراکتورسازي دو بار توپ را به طور متوالي به تيرک دروازه‌ پيکان کوبيدند.

تراکتورسازي بايد روز پنجشنبه در فينال جام شهدا بايد به مصاف استقلال برود و پيکان امروز (چهارشنبه) بايد بازي رده بندي را با ملوان برگزار کند.

ترکيب تيم پيکان:

سيد مهدي رحمتي، محمد نصرتي، عليرضا محمد، آرمان قاسمي، حميدرضا ديوسالار، ساموئل، محمدصادق باراني( از دقيقه 45 مجيد خدا بنده‌لو) ، ميلاد نوري، کيوان وحداني( از دقيقه 73سيد علي حسيني)، فراز امام علي( از دقيقه 42 اميرحسين فشنگچي) و جهانگير عسگري( از دقيقه 45 سعيد دقيقي)

سرمربي: منصور ابراهيم‌زاده

ترکيب تراکتورسازي:

حامد لک، خالد شفيعي، احمد آل‌نعمه، حبيب گرداني، محمد ايرانپوريان، مهدي کياني، سامان نريمان جهان، شاهين ثاقبي، فرشاد احمدزاده( از دقيقه 75 فريد کريمي)، محمد ابراهيمي ( از دقيقه 68 محمد پوررحمت‌الله) و محسن دلير( از دقيقه 69 پيمان بابايي)

سرمربي: رسول خطيبي

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.