صاحب پناه: بر سر مبلغ با آندو توافق کردیم، فقط یکسری جزییات مانده/ او شرط هایی گذاشت که برای من جالب نبود/ فردا کار را یکسره می کنیم/ با انصاری فرد هیچ مذاکره جدی نداشتیم

آی اسپورت- دومین جلسه آندرانیک تیموریان با مسئولان باشگاه استقلال صبح امروز در ساختمان این باشگاه برگزار شد و دو طرف در کلیات به توافق رسیدند. کامران صاحب پناه، رییس هیات مدیره باشگاه استقلال در گفت و گو با آی اسپورت درباره جلسه امروز و وضعیت نهایی آندو اظهار داشت: در این جلسه تقریبا کار آندو تمام شد و بر سر کلیات به توافق رسیدیم. مبلغ قرارداد را هم با هم توافق کردیم و مشکل خاصی وجود ندارد که انشاءالله در جلسه سوم که فردا برگزار می شود، قرارداد همکاری را امضا می کنیم.
وی درباره اختلافات جزیی با آندو تاکید کرد: متاسفانه در سالهای اخیر باب شده بازیکنان در فوتبال شرط هایی می گذارند که در حیطه وظایفشان نیست. آندو مسائلی را عنوان کرد که شاید برای من جالب نبود. مثلا او می گفت قسمتی از پول را فلان موقع بدهید و قسمت دیگر را زمان دیگر. این مسائل خوب نیست. با این حال بر سر مسائل اصلی به توافق رسیدیم و انشاءالله مشکلی برای تمدید قرارداد وی وجود ندارد.
صاحب پناه همچنین گفت: به آندو گفتم هر باشگاهی که به تو پیشنهاد نجومی می دهد، الان با تو دوست است و آخر فصل دعوایتان می شود! ما رقمی را پیشنهاد می دهیم که بتوانیم آن را پرداخت کنیم و معقولانه هم پیشنهاد خود را مطرح کردیم. آندو هم تخفیف داد و انشاءالله فردا کار را یکسره می کنیم.
وی درباره اینکه با ماندن آندو لیست استقلال برای بازیکن بزرگسال پر می شود، اظهار کرد: بله ما دیگر نمی توانیم بازیکنی بگیریم. البته اگر نیاز باشد، یک بازیکن را از لیست خود خارج می کنیم. واقعا تیم بستن کار سختی است اما باید هر کاری انجام دهیم که به هدفمان برسیم.
صاحب پناه در پایان درباره احتمال حضور کریم انصاری فرد در استقلال اضافه کرد: ما هنوز با انصاری فرد هیچ مذاکره جدی نداشتیم و نمی دانم این شایعات از کجا درمی آید. در این باره باید با قلعه نویی صحبت کنیم و بعد تصمیم بگیریم.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.