گمانه زنی در مورد دورگه های جدید / از شروین رجبعلی تا بهرنگ صفری!

آی اسپورت – خبری که دیروز روی خروجی سایت varzesh3 قرار گرفت، برای آنهایی که موافق استفاده از بازیکنان به اصطلاح دورگه و مهاجر هستند، خبر خوبی محسوب نمی شود.
بر اساس این خبر، علی کفاشیان به سرمربی تیم ملی پیغام داده در صورتی که بازیکنی مثل دژاگه یا قوچان نژاد پیدا کند، می تواند آنها را به تیم ملی دعوت کند و سیاست کی روش مبنی بر پیدا کردن چنین بازیکنانی باز هم ادامه خواهد داشت.
بلافاصله بعد از مطرح شدن این بحث گمانه زنی ها در مورد بازیکنانی که می توانند به تیم ملی کمک کنند، در سایتهای انگلیسی زبان مربوط به فوتبال ایران شروع شد.
بازیکنانی مثل ویلیام آتشکده و امین نظری گزینه های سوئدی کارلوس کی روش برای بازی در تیم ملی هستند. آتشکده که سابقه حضور در اردوی تیم ملی را دارد و نظری هم به واسطه برادرش قطعا فوتبال ایران را می شناسد هر چند که اولویت امین، بازی برای تیم ملی سوئیس است.
دیگر گزینه ای که نامش مطرح شده، بهرنگ صفری است. بازیکنی نسبتا سرشناس که حتی اگر فیفا اجازه حضور او در تیم ملی ایران را بدهد، یکسری مسائل شخصی مانع حضور او در ایران خواهد شد.
اما گزینه هایی که می توان با اطمینان نسبی درباره حضور آنها در تیم ملی صحبت کرد، شروین رجبعلی فردی مدافع سابق تیم های پایه آلمان است و نفر بعد جامی رفعتی که اینروزها به دسته دوم فوتبال ایتالیا رفته تا آنجا شانسش را برای بازی امتحان کند.
باید دید کی روش کدام یک از این نفرات را در آینده به تیم ملی دعوت خواهد کرد

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.