لوو: این نتیجه نباید ما را مغرور کند/ در نیمه اول بی نقص بودیم/ می فهمم اسکولاری چه احساسی دارد

آی اسپورت- یواخیم لوو، سرمربی تیم ملی آلمان، پس از پیروزی 7-1 تیمش مقابل برزیل، با بازیکنان و کادر فنی تیم حریف ابراز همدردی کرد.
شاگردان لوو در این دیدار نمایش خارق العاده ای ارائه دادند و با کسب یک نتیجه تاریخی، توانستند آلمان را بعد از 12 سال بار دیگر به فینال جام جهانی برسانند.
لوو به خبرنگاران گفت:” بعد از گل ها ما، برزیل کاملا شوکه شد. ما اصلا به آنها فرصت ندادیم که خودشان را جمع و جور کنند. آنها نمی دانستند باید چکار کنند.”
او همچنین با لوئیس فیلیپه اسکولاری همدردی کرد و گفت:” برای او متاسفم. ما هم در جام جهانی 2006 امید زیادی برای قهرمانی داشتیم. ما در نیمه اول، بی نقص بودیم. بسیار مهم بود که در مقابل تماشاگران حریف، با روحیه و شجاعت کافی بازی کنیم.”
آلمان باید در دیدار فینال با برنده دیدار آرژانتین- هلند بازی کند و لوو تاکید کرد که تیمش از فردا تنها به دیدار نهایی فکر خواهد کرد:” ما باید فروتنی مان را حفظ کنیم. از فردا روی بازی یکشنبه تمرکز می کنیم. بازیکنان ما آماده هستند. نباید مغرور شویم.”
وولفگانگ نیرزباخ، رئیس فدراسیون فوتبال آلمان، با ابراز خوشحالی از کسب این نتیجه گفت:” این یک روز تاریخی برای فوتبال آلمان است. نمی دانم چه باید بگویم. ما اکنون باید به فکر قدم بعدی باشیم.”

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.