داوری: به انتخاب کی روش احترام می گذارم / گل مسی به ایران مهم ترین اتفاق جام بود

آی اسپورت – بر خلاف استیون بیت آشور که از بازی نکردن در جام جهانی حسابی افسرده شده، دنیل داوری خیلی راحت با این موضوع برخورد کرده است.
به نوشته سایت giessener-allgemeine، دروازه بان تیم ملی ایران که به تازگی وارد اردوی گراس هاپرز سوئیس شده، درباره مهم ترین اتفاق جام جهانی از دید او گفته:” بازی مان مقابل آرژانتین و گلی که در آخرین لحظات خوردیم بیشتر از هر چیز دیگری مرا تحت تاثیر قرار داد. باختن اصلا موضوع جالبی نیست و همه تیم از شکست مقابل آرژانتین ناراحت بودند اما وقتی از این دید به قضیه نگاه می کنی که مسی گل پیروزی آرژانتین مقابل ایران را به ثمر رسانده، راحت تر می توان با این موضوع کنار آمد”
دنیل که تا چند هفته قبل از جام جهانی، از دید بسیاری از کارشناسان گزینه اول کی روش برای قرار گرفتن درون دروازه تیم ملی بود، در برزیل مجبور شد از روی نیمکت شاهد بازی علیرضا حقیقی باشد. او با این موضوع به صورت حرفه ای برخورد کرده است:” بازی نکردن در جام جهانی اتفاق ناراحت کننده ای است اما می توان به جای ناراحت بودن، از حضور در جام جهانی لذت برد. کی روش هیچ توضیحی در مورد اینکه چرا به من بازی نداد ارائه نکرد اما او اصلا موظف به چنین کاری نیست و من به تصمیمش احترام می گذارم”

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.