زلاتان به دنبال پيراهن شماره 10 پاري سن ژرمن

زلاتان ابراهيموويچ، ستاره سوئدي پاري سن ژرمن، اعلام کرد پيراهن شماره 10 اين باشگاه را مي خواهد. اين در حالي است که اين پيراهن در حال حاضر در اختيار نه نه قرار دارد.

اين ستاره سوئدي در تيم ملي کشورش پيراهن شماره 10 را به تن مي کند اما در تيم هاي باشگاهي قبلي اش، هيچ وقت فرصت پوشيدن اين پيراهن را پيدا نکرد زيرا در آژاکس فن در فارت، در يوونتوس دل پيرو، در اينتر آدريانو، در بارسا مسي و در ميلان کلارنس سيدورف اين پيراهن را در اختيار داشتند.

با جدايي سيدورف از ميلان، گالياني به زلاتان قول داد که پيراهن شماره 10 به او برسد اما اين اتفاق با انتقال زلاتان به پاري سن ژرمن هرگز رخ نداد.

او در مراسم معارفه اش در مورد شماره پيراهنش به خبرنگاران گفت:” هنوز در مورد شماره پيراهن من تصميم گيري نشده اما اگر مديران باشگاه مي خواهند من را خوشحال کنند، مي دانند چکار بايد انجام دهند.”

لئوناردو، مدير ورزشي پاري سن ژرمن نيز در گفتگو با نشريه لو پاريزين، اعلام کرد که هنوز تصميمي در اين مورد گرفته نشده و تصميم گيري در اين مورد را به فروش احتمالي نه نه مربوط دانست.

” ما هنوز در اين مورد تصميم گيري نکرديم. اين اتفاق بعد از جدايي يکي از بازيکنان انجام مي شود.”

در چند هفته اخير شايعات زيادي در مورد انتقال نه نه، آقاي گل مشترک فصل گذشته لا شامپيونا به کورنتينانس منتشر شده است.

گيلائومه هوآرائو، ديگر مهاجم پاري سن ژرمن، که پيراهن شماره 9 را در اختيار دارد، اعلام کرد اگر زلاتان خودش از او درخواست کند، حاضر است پيراهنش را به اين بازيکن بدهد.

او در گفتگو با اکيپ به شوخي گفت:” اگر او به زبان فرانسوي از من درخواست کند، من به او اجازه پوشيدن پيراهن شماره 9 را مي دهم. اين شرايط من است.”

منبع ورزش 3

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.