کفاشیان : امیدوارم مردم را شاد کنیم/ به مسی هم لباس ایران می دهیم!

آی اسپورت – رئیس فدراسیون فوتبال ایران امروز در یک کنفرانس مطبوعاتی در برزیل پاسخگوی خبرنگاران شد. او در این جلسه معاون وزیر ورزش و جوانان را در کنار خود داشت و به نظر می رسید از روحیه بسیار بالایی برخوردار است. کفاشیان بارها در طول این جلسه با خبرنگارهای ایرانی و خارجی شوخی کرد و از آن ها فیلم گرفت. آقای رئیس که به شکلی قاطعانه درباره پاداش های بازیکنان اظهارنظر کرده و تاکید نموده بود که نباید پای مان را در پروسه پاداش دادن به بازیکنان بیش از گلیم مان دراز کنیم، تحلیل فنی اش از مسابقه را نیز در این جلسه مطرح کرد:« شاید در بازی اول بازیکنان‌مان خیلی خودشان را باور نداشتند اما بعد از بازی روحیه دیگری پیدا کردند و نتایج دیگر بازی‌ها هم نشان داده که نمی‌شود چیزی را پیش‌بینی کرد. امیدوارم در دو بازی بعد نتایجی رقم بخورد که مثل بازی اول باعث شادی مردم شود».
در روزهای گذشته، تعدادی از رسانه های خارجی بار دیگر موضوع لباس های تیم ملی را در راس خبرهای خود قرار داده اند و مدعی شده اند بازیکنان ایران به دلیل کمبود لباس نمی توانند در پایان بازی پیراهن های شان را با بازیکنان حریف تعویض کنند. اتفاقی که در همان ثانیه های ابتدایی دیدار با نیجریه و با توجه به برچسب های ویژه این مسابقه بر روی پیراهن ملی پوشان کاملا رد شد. کفاشیان در مصاحبه امروزش این ماجرا به دستمایه ای برای یک شوخی تبدیل کرد:« ما ده‌ها هزار دست لباس داریم که بین هواداران و حتی خبرنگاران تقسیم کرده‌ایم. اگر لازم باشد به مسی هم لباس ایران را می‌دهیم!».
کفاشیان همچنین اصرار داشت که از بابت جدال بچه های ایران با بهترین بازیکن جهان در 4 سال متوالی نگرانی ندارد:«هرچند مسئله تقابل بازیکنان ما با مسی یک بحث فنی است اما از این به بعد هیچ نگرانی نداریم».

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.