شما نظر بدهید: تیم 2006 بهتر بود یا 2014؟

آی اسپورت– آندو تیموریان که به عنوان یکی از بازیکنان جوان تیم ملی در جام جهانی 2006 حاضر شده و به ترکیب اصلی هم رسیده بود حالا و 8 سال بعد از رقابت های 2006 آلمان یکی از ستون های تیم ملی ایران در جام جهانی برزیل شناخته می شود. تیموریان اما در مقایسه تیم 2006 و تیم فعلی ایران که برای رقابت با نیجریه آماده می شود در مصاحبه ای گفته تیم فعلی جوان تر و بهتر از تیم سال 2006 است. البته آندو وارد جزئیات نشده اما شاید به حرف های او که فضای دو تیم را کاملا حس کرده باید اعتماد کرد.
تیم سال 2006 تیم پرستاره ای بود. تیمی شامل یکسری بازیکن با تجربه مثل دایی،گل محمدی، بختیاری زاده،رحمان رضایی ، یکسری ستاره بین المللی مثل مهدوی کیا،کریمی و هاشمیان و زندی و یکسری بازیکن با تجربه ملی بالا مثل نصرتی،کعبی،کاظمیان،نکونام البته جوان هایی نظیر مسعود شجاعی، و آندو و حتی مهرزاد معدنچی.با این حال آن تیم بدشانسی هایی هم آورد.مصدومیت ستار زارع مدافع چپ فیکس این تیم درست 48 ساعت قبل از بازی اول با مکزیک،مصدومیت شدید کریمی،مهدوی کیا و زندی که باعث حضور نصف و نیمه شان در مسابقات شد و از فرم ایده آل دور نگه داشت و البته افت و مصدومیت علی دایی و …
امسال و برای تیم 2014 خبری از مصدومیت نبوده و این تیم بر خلاف سال 2006 دو ماه قبل از تورنمنت تمرینات و اردوهایش را شروع کرده اما طبیعتا تیم فعلی تیم کم ستاره تری نسبت به سال 2006 است. با این حال دوست داریم از شما بپرسیم که فکر می کنید تیم ملی فعلی تیم بهتری است یا مجموعه ای که در سال 2006 بعد از بازی با مکزیک دچار اتفاقات بدی شد و خیلی زود حذف شد؟

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.