بازی با انگلستان آخرین فرصت سوپر ماریو

آی اسپورت – آخرین فرصت برای بالوتلی . این اتفاق تازه ای نیست . مهاجم میلان بارها با این اخطار مواجه شده است.
در مقابل انگلستان اما پراندلی برای بار هزارم اعلام کرد که روی بالوتلی حساب می کند و او مهره کلیدی تیمش خواهد بود.
در واقع او بار دیگر به ایموبیله ؛ آقای گل سری آ ترجیح داده شده است. با وجود اینکه بسیاری از منتقدین در ایتالیا خواهان حضور او در ترکیب ثابت هستند و از سوپرماریو قطع امید کرده اند.
بالوتلی 8 ماه است که در تیم ملی گلزنی نکرده است . این در حالی است که آمار گلزنی ایموبیله بسیار بهتر از سوپر ماریو در تمام ماه های اخیر بوده.
طبیعی این بود که پراندلی به ایموبیله این فرصت را بدهد تا در اولین بازی ایتالیا در جام جهانی بدرخشد.اما در نهایت مهاجم نامدارتر و پرسروصداتر جایگزین او شد.
می توانیم بگوییم که بالوتلی بطور حتم در ترکیب ابتدایی دیدار مقابل انگلستان حضور خواهد داشت. مشکل اینجاست که نگرانی ها در مورد بالوتلی تنها به افت بدنی او مربوط نمی شود .
بر اساس گزارش گاتزتادلواسپورت از تمرینات دو روز اخیر آتزوری ؛ سوپرماریو در جلسات تمرینی اخیر آنچنان حواس پرت بوده که بود و نبودش در تمرین تفاوت چندانی نداشته است.
مشکلات حاشیه ای بالوتلی ناشی از درگیری های ذهنی اوست . به اینها خستگی فیزیکی او را نیز اضافه کنید.
همه اینها ما را به یاد لوکا ویالی در جام جهانی 90 می اندازد که مشکلات مشابه؛ باعث این شدند تا در لحظات آخر ؛ اسکیلاچی جایگزین او در ترکیب اصلی شده و در نهایت به عنوان آقای گلی جام جهانی نیز دست یابد.
آیا این اتفاق این بار برای بالو و ایموبیله تکرار خواهد شد ؟ باید کمی صبر کنیم.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.