دژاگه: مي‌توانيم نيجريه را شکست دهيم

اشکان دژاگه در مورد اردوي اتريش اظهار داشت: اردوي با کيفيتي داشتيم و تمام امکانات فراهم بود و همه بازيکنان به اردو آمدند. فرصت خوبي بود تا کارهاي جسماني و تاکتيکي تمرين و ديدارهاي تدارکاتي انجام شود.

به گزارش تسنيم، وي در مورد ديدارهاي تدارکاتي تيم ملي تصريح کرد: 3 ديدار خوب انجام داديم. هر کدام از اين تيم‌ها شرايط ويژه‌اي داشتند و بازي‌هاي مناسبي بود. با اينکه بازيکنان تحت تاثير تمرينات آمادگي جسماني بودند اين 3ديدار براي تيم ما مفيد بود.

بازيکن تيم ملي در مورد خشن بازي کردن حريفان تدارکاتي ايران تصريح کرد: به هر صورت ما براي جام جهاني مهيا مي‌شويم و بايد براي سنگين‌ترين مسابقات آمادگي داشته باشيم. اين حوادث در فوتبال وجود دارد و ما هم با تمام توان بازي کرديم.

دژاگه در مورد آرزوهايش براي تيم ملي فوتبال ايران در جام جهاني به تسنيم گفت: اميدوارم از گروه خودمان صعود کنيم. براي رسيدن به اين هدف بازي اول مقابل نيجريه اهميت زيادي دارد. روي اين بازي تمرکز داريم و گام به گام پيش خواهيم رفت. اعتقاد دارم مي‌توانيم نيجريه را شکست دهيم و در نهايت هم باور دارم شانس صعود از گروه‌مان را خواهيم داشت. البته شکي نيست که بازي‌هاي دشواري مقابل آرژانتين و نيجريه خواهيم داشت.

وي ادامه داد: آرزوي ديگرم اين است که کي‌روش بعد از جام جهاني هم در تيم ملي ايران بماند چراکه اين موضوع به سود ما خواهد بود.

بازيکن ايراني تيم فولام در مورد آينده باشگاهي خود تصريح کرد: با فولام قرارداد دارم اما بايد ديد شرايط بعد از جام جهاني چگونه خواهد شد.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.