دی ماریا : رویای کودکی من تعبیر شد / وقتی گل مساوی را زدیم به قهرمانی ایمان آوردم

آی اسپورت – آنخل دی ماریا همان فرشته همیشه نجات بخش رئال مادرید بود. ال فیدئو بهترین بازیکن زمین بود بدون شک. در انتهای بازی وقتی داور سوت پایان را به صدا در آورد بی اختیار اشک می ریخت. وی در مصاحبه با خبرنگاران در حالیکه بسیار احساساتی شده بود چنین گفت :
می دانستیم که این بازی پیچیده و دشوار خواهد شد. خوب می دانستیم که اگر آنها گل اول را بزنند زدن گل مساوی چقدر سخت خواهد شد. وقتی گل مساوی را زدیم بازی برای ما راحت تر شد. ایمان داشتیم که گل های بعدی نیز از راه می رسند.
حسی که دارم غیر قابل توصیف است . در مورد اتفاقات این بازی الان نمی توانم هیچ توضیحی بدهم. ما شایسته کسب عنوان قهرمانی بودیم. اراده و عزممان فوق العاده بود.
الان وقت جشن گرفتن است. تیم باید این موفقیت را جشن بگیرد . راه ما ادامه دارد و هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن داریم.
در اواسط بازی از ناحیه پشت پا احساس درد می کردم می ترسیدم که شدت پیدا کند چون نمی توانستم به خوبی بدوم. مربی تصمیم گرفت تا مارسلو را به زمین بیاورد و از آن موقع کار من راحت تر شد. با ورود مارسلو تعداد نفراتمان در حمله بیشتر شد و من آزادتر شدم.
اولین قهرمانی من در اروپا و لادسیما برای مادرید بود. بی نهایت خوشحالم. از بچگی رویای بردن این جام را داشتم وبه همین دلیل احساس بی نظیری دارم. در تمام سال تلاش کردیم و اتحاد و فداکاری بازیکنانمان ستودنی بود . حیف شد که لالیگا را از دست دادیم وگرنه هت تریک کرده بودیم.
این دو روز در لیسبون احساس می کردم که در خانه خودم هستم. من سالها در این شهر و در بنفیکا بازی کرده ام. دوران خوشی در بنفیکا داشتم اما وقتی به مادرید آمدم همه چیز برای من بهتر شد.
کریس از ناحیه زانو کمی مشکل داشت ولی خوشبختانه بازی ها تمام شد و او تا جام جهانی فرصت برای بازسازی خود خواهد داشت. بین ما در همه بازی ها درک متقابلی وجود دارد و خوشحالم که نهایتا در کنار هم قهرمان اروپا شدیم.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.