بی اعتمادی عجیب به پزشکان اسپانیایی ؛ آردا توران هم دست به دامان پزشک فنرباغچه شد

آی اسپورت – اتلتیکو مادرید برای بازی مقابل رئال در فینال لیگ قهرمانان دو مشکل عمده دارد. مصدومیت دو بازیکن ارزشمند این تیم یعنی دیگو کاستا و آردا توران به مشغله فکری بزرگ دیگو سیمئونه بدل شده است.
دیروز در خبرها داشتیم که دیگو کاستا به بلگراد سفر کرده تا توسط خانم دکتر معجزه گر صرب ویزیت شود تا بلکه به کمک دستان جادویی او بتواند در بازی فینال بازی کند.
چند ماه قبل هم خسه بازیکن رئال پس از مصدمیت رباط صلیبی به آلمان منتقل شد تا در آنجا تحت عمل جراحی قرار بگیرد.

این اتفاق برای ویکتور والدس دروازه بان حالا دیگر سابق بارسلونا نیز رخ داد و او نیر در آلمان تحت عمل جراحی قرار گرفت.

لحظاتی پیش هم AS خبر داد که آردا توران دیروز برای پزشک دوران نوجوانیش آقای ” بوراک کوندوراچی اوغلو ” بلیط سفر به مادرید را تهیه کرده و این پزشک امروز عصر وارد مادرید شده تا آردا را معاینه کند.
آقای بوراک در حال حاضر پزشک تیم فوتبال فنرباغچه است اما زمانی که آردا در تیم پایه های گالاتاسرای عضو بود کوندوراچی اوغلو به عنوان پزشک در باشگاه گالاتاسرای ، دشمن فنرباغچه مشغول به فعالیت بود.
این پزشک همواره مورد اعتماد آردا بوده و حتی قبل از بازی با چلسی نیز او به مادرید آمده بود تا آخرین وضعیت آردا را مورد بررسی قرار دهد. نتیجه معاینات هم مطابق انتظار بود. او باید تا روز آخر منتظر نظر پزشکان بماند. هنوز احتمال بازی کردن او بطور کامل رد نشده است.
به نظر می رسد که پزشکان اسپانیایی چندان مورد اعتماد بازیکنان سرشناس لالیگا قرار ندارند . دو روز پیش بود که پزشک باشگاه اتلتیکو اعلام کرد که کاستا قطعا به بازی فینال نمی رسد ولی آردا برای بازی فینال شانس خواهد داشت.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.