دايي: 4 يا 5 بازيکن به پرسپوليس اضافه مي‌شوند

محمد دايي در مورد اينکه گفته مي‌شود يکي از دستياران علي دايي از پرسپوليس جدا مي‌شود؛ گفت: من از اين مسئله خبر ندارم و نمي‌توانم در اين خصوص اظهار نظر کنم. من با علي دايي هستم و دوست هم دارم در پرسپوليس بمانم اما از باشگاه خبري نيست.

به نقل از تسنيم، وي ادامه داد: براي روشن شدن تکليف‌مان هيچ‌کس از باشگاه با ما تماس نگرفته و نمي‌دانيم آينده‌ ما چه مي‌شود.

مربي تيم پرسپوليس در خصوص تشکيل کميته فني در اين باشگاه و اينکه آيا اين کميته با علي دايي دچار مشکل نمي‌شود، اظهار داشت: در مورد کميته فني خودِ علي (دايي) بايد نظر بدهد اما اگر حيطه کاري هرکسي مشخص شود و بحث دخالت نباشد فکر نمي‌کنم مشکلي به وجود بيايد.

دايي درباره تاريخ آغاز تمرينات پرسپوليس براي فصل جديد گفت: هنوز چيزي معلوم نيست. علي دايي برنامه‌اش را به مسئولان باشگاه ارائه داده اما همه بلاتکليف هستيم. متاسفانه بازيکنان پرسپوليس فعلاً روي هوا هستند و تکليفشان مشخص نيست.

وي در مورد بازيکنان مازاد و مورد نياز پرسپوليس براي فصل بعد، خاطرنشان کرد: مشخص است که چه بازيکناني بايد بروند و چه بازيکناني هم بايد بمانند اما هنوز وضعيت مشخص نيست. حساب‌ها مسدود است و نمي‌شود با بازيکنان تسويه کرد.

دايي در پاسخ به اين سوال که چند بازيکن در فصل نقل و انتقلات به پرسپوليس اضافه مي‌شوند، گفت: مي‌خواهيم شاکله اصلي تيم را حفظ کنيم و نهايتاً تا 20 درصد بازيکن به تيم اضافه مي‌شوند، فکر مي‌کنم 4 يا 5 بازيکن.

وي در پايان گفت‌وگو با تسنيم، عنوان کرد: اميدوارم بازيکنان ملي‌پوش پرسپوليس شرايط خوبي داشته باشند و به نظر من حقشان است که در جام جهاني براي ايران بازي کنند.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.