گزارش روز : انتقاد شدید از سرمربی تیم ملی در کلاس دانش افزایی / کف مرتب مربی ها در انتقام از کی‌روش !

ساعتی پس از آنکه کارلوس کی‌روش به همراه شاگردانش به اردوی اتریش رفت یک استاد دانشگاه ایرانی به نام آقایی نیا در کلاس دانش افزایی مربیان فوتبال ایران کله پاچه وی را بار گذاشت.
آقایی نیا که اولین سخنران امروز کلاس دانش افزایی بود در زمانی بیش از یک ساعت اقدام به تبیین مسائل اخلاق و حقوقی فوتبال کرد و البته تا توانست منویاط خود را به عنوان اصول فوتبال به خورد مستمعینش داد. آقایی نیا در کلاس امروز با اشاره به اصول اخلاقی از مربیان شاغل در فوتبال ایران خواست نتیجه گرایی را از ذهن خود دور کنند و تلاششان را بر بهبود کیفیت فنی و اخلاقی شاگردانشان بگذارند.
به گفته وی مربیان فوتبال ایران در این زمینه اهتمام کافی را نداشتند و نتیجه اینی است که همه می‌ بینند چیزی که البته به هیج وجه راضی کننده نیست. آقایی نیا در لابه لای صحبت هایش از پرویز دهداری صحبت کرد و از لحظه ای گفت که او با یک سیلی محکم در گوش بازیکنش از وی بابت اعتراض به داور انتقام گرفته و به شاگردان دیگرش یاد داده به هیچ وجه در این زمینه با هیچ کس شوخی ندارد. آقایی نیا سپس به طرز عجیبی به کارلوس کی‌روش رسید و سرمربی تیم‌ملی‌ را بابت رفتارها و خودکامگی هایش مورد انتقاد قرار داد. آقایی نیا با تاکید بر اینکه منافع کی‌روش لزوما با منافع فوتبال ایران در یک جهت نیست از فدراسیون فوتبال خواست موضوع استفاده از مربیان خارجی را مورد بازنگری قرار بدهد.
حرف های آقایی نیا علیه کی‌روش بیش از نیم ساعت طول کشید و البته برخی از مربیان به شدت به تشویق او پرداختند، چیزی که باعث انتقاد افشین پیروانی بازیکن سابق پرسپولیس شد. پیروانی عقیده داشت با توجه به اینکه این کلاس از طرف فدراسیون برگزار می‌ شده نباید چنین مباحثی علیه سرمربی تیم‌ملی‌ مطرح بشود.
حرف های آقایی نیا که البته عامل انتقاد از مطبوعات هم بود دارای نکاتی است که بحث مفصلی را می‌ طلبد اما عجیب است که هنوز ما در ایران آدم هایی داریم که با صدای بلند فریاد می‌ زنند ایرانی ها باهوش ترین مردم جهان اند و تصورشان این است که برای کارلوس کی‌روش نتیجه گیری در جام‌جهانی از آن جهت اهمیت دارد که او می‌ خواهد با یک قرارداد بهتر به یک اروپایی بپیوندد.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.