توقف رئال مادريد در شب مصدوميت رونالدو

به گزارش ورزش سه، در اين ديدار آنچلوتي بيل و کارواخال را در اختيار نداشت و از طرفي ايکر کاسياس بعد از مدت ها در رقابت هاي لاليگا نيز به چارچوب دروازه مادريدي ها بازگشته بود.

اولين اتفاق بازي در دقيقه 8 رخ داد جايي که کريستيانو رونالدو به دليل آسيب ديدگي نتوانست به بازي ادامه دهد و با آلوارو موراتا تعويض شد تا هواداران رئال مادريد و آنچلوتي را نگران کند.

در ادامه ديدار خطاي بازيکنان وايادوليد روي آلونسو، پشت محوطه جريمه ضربه ايستگاهي را نصيب مادريدي ها کرد؛ سرخيو راموس پشت توپ قرار گرفت و با شوتي ديدني توپ را به زير طاق دروازه وايادوليد فرستاد تا هفته هاي درخشان خود را تداوم بخشد و سپس روي نيمکت رونالدو را در آغوش گرفت.

با آغاز نيمه دوم رئال مادريد بازي بسيار ضعيفي از خود به نمايش گذاشت و تيم ميزبان با فشار حملات خود شاگردان آنچلوتي را به دفاع کردن وا داشت.

در لحظات پاياني بازيکنان وايادوليد به شدت فشار مي آوردند تا اينکه در دقيقه 85 رؤياي قهرماني در ليگ را براي رئال مادريد به پايان رساندند؛ ارسال کرنر خوب از روبيو با ضربه سر اوسوريو به گوشه سمت چپ دروازه کاسياس رفت تا حساب کار 1-1 مساوي شود.

در ادامه حملات رئال راه به جايي نبرد تا با اين تساوي تقريباً اميدهاي قهرماني در ليگ امسال براي کهکشاني ها رنگ ببازد.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.