برنامه جدید بارسا برای کمتر کار کشیدن چابی ارناندس

سایت گل- با جانشینی تیتو ویلانووا به جای پپ گواردیولا روی نیمکت مربیگری بارسلونا، این تیم فصل جدید را با کادر فنی تازه اش آغاز کرده و طرح و نقشه های نویی برای بازیکنانش دارد. یکی از بازیکنانی که در این طرح و نقشه ها مورد توجه قرار گرفته، چابی ارناندس، هافبک 32 ساله تیم است و بارسا می خواهد در فصل جدید کمی از باری سنگینی که روی دوشش است را کم کند.

در طول شش فصل متوالی، این بازیکن ، در هر فصل به صورت متوسط در 65 تا 70 مسابقه ، از بازی های رسمی گرفته تا بازی های ملی و دوستانه حضور یافته و الان دیگر وقت آن رسیده که با توجه به سن و همین طور مدت زمانی که فوتبال بازی کرده، برنامه خاصی برای استفاده از انرژی او در بازی ها ریخته شود. دلیل این مسأله هم این است که او یکی از مهره های اصلی بارسا در زمین به حساب می آید و در هدایت و پیشرفت روند بازی نقشی اصلی برعهده دارد.

علاوه بر این چابی یکی از بازیکنانی است که برای فصل 13- 2012 حساب زیادی رویش بازی می شود و هیچ دلیلی ندارد که بی دلیل و بیش از حد از نیروی او استفاده شود. به این ترتیب، کار فنی جدید بارسا در نظر دارد که وقتی او از تعطیلات برگشت، با او جلسه ای بگذارد و به تحلیلی و بررسی فصل پیش رو و چگونگی به اجرا در آوردن این ایده بپردازد.

منبع سایت گل

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.