یوونتوس 1 – 0 آتالانتا : شب تاجگذاری/ پسران کونته به قلب تاریخ رفتند

آی اسپورت – تیم یوونتوس موفق شد، با نتیجه ی 0-1 و با تیمی متشکل از بازیکنان ذخیره، آتالانتا را شکست دهد. پیش از این مسابقه با باخت 1-4 آ اس رم برابر کاتانیا قهرمانی یوونتوس مسجل شده بود و در واقع این بازی حکم جشن قهرمانی را برای شاگردان کنته داشت. در نیمه ی اول یوونتوس موقعیت های خوبی برای گلزنی داشت که با بی دقتی مهاجمان این تیم و درخشش دروازه بان آتالانتا یووه نتواسنت در برابر این تیم به گل برسد. با آغاز نیمه ی دوم یووه بر شدت حملات افزود و در دقیقه ی 72 توسط پادوین به گل رسید. پس از این گل دو تیم حملات چندانی روی دروازه ی یکدیگر صورت ندادند و بازی با همین نتیجه به پایان رسید.
حالا یوونتوس می تواند در صورت برد در دو بازی آینده اش برابر رم و کالیاری برای اولین بار در تاریخ رقابت های سری آ با 100 امتیاز قهرمان شود.

1 – 0
یوونتوس :
استوراری، اسکالونی، بارزاگلی، اوگبونا، کیلینی، لیختشتاینر، پادوئین، مارکیزیو، پوگلا، پلوسو، جووینکو، اسوالدو
آتالانتا :
کونسیگلی، بلینی، یپس، لوچینی، بریویو، ریموندی، باسلی، کارمونا، بوناونتورا، مورالز، دنیس
گزارش زنده
دقیقه 15 – اوسوالدو!! همکاری عالی پوگبا و جوینکو باعث می شود موقعیت خوبی برای اوسوالدو به وجود بیاید و او با شوتی محکم از فاصله ی 25 یاردی، توپ را از بالای تیر افقی دروازه به بیرون می فرستد.
دقیقه 26 – اسوالدوووو!! او می توانست یووه را پیش بیندازد اما واکنش خوب کونسیگلی مانع این کار می شود. دروازه بان آتالانتا نشان داد آمادگی خوبی دارد. او ضربه ی سر اوسوالدو را به خوبی دور کرد.
دقیقه 37 – مارکیزیو!! این مدافع از فاصله ی 25 یاردی به سمت دروازه ی حریف شوت می کند اما دروازه بان آتالانتا تسلیم نمی شود.
دقیقه 43 – دنیس!! پاس عالی او به مورالز می رسد و او نمی تواند در برابر اوگبونا کاری از پیش ببرد.
دقیقه 46 – کوالیارلا به جای جووینکو وارد زمین می شود.
دقیقه 53 – بریویو! او که از دفاع به حمله آمده در موقعیت خوبی برای شوت قرار می گیرد و … احتمالا مهم ترین خواسته ی او در این لحظه این است که هواداران چشمانشان را ببندند!! شوت با اختلاف زیادی از بالای دروازه به بیرون می رود.
دقیقه 63 – پوگبا!! هافبک شوت زن یوونتوس از پشت محوطه ی جریمه شوتش را امتحان می کند که توپ زوزه کشان از بالای تیر اقفی دروازه راهی اوت می شود.
دقیقه 64 – تعویض برای آتالانتا. استیگاریبیا به جای ریموندی وارد بازی می شود.
دقیقه 65 – تبس به جای اوسوالدو وارد بازی می شود.
دقیقه 71 – کارت زرد برای استیگاریبیا به دلیل خطا روی پوگبا.
دقیقه 72 – گل برای یوونتوس!! سیمونه پادوین! بازیکن سابق آتالانتا توپ کم جانی را که به سمتش می آید با استارتی سریع مال خود می کند و با شوتی نرم دروازه ی تیم سابقش را باز می کند! پاس از کوالیارلا
دقیقه 77 – نیکا به جای یپس به بازی می آید.
دقیقه 85 – سیمونه پپه به جای لیختشتاینر وارد زمین می شود.
دقیقه 87 – موقعیت برای آتالانتا!! شوت پای راست باسلی را استوراری دفع می کند.
دقیقه 4+90 – تبس!! او به درون محوطه ی جریمه می آید اما شوت پای راستش با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون می رود.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.