پيروزي پرگل رئال مادريد مقابل رايو والکانو

به گزارش ورزش سه , رئال مادريد در ورزشگاه خانگي خود در مقابل تيم رايو والکانو قرار گرفت و در بازي پرگل با درخشش رونالدو و بيل 5 بر صفر به برتري رسيد و 73 امتيازي شد.

رئال در دقيقه ي 15 توانست روي استارت بيل و پاس عالي اش به رونالدو توسط کريس به گل برسد. در اين نيمه رئال موقعيت هايي داشت اما دو تيم با همين نتيجه به رختکن رفتند. به نظر مي رسيد در اين نيمه رئال هنوز نتوانسته با ضربه ي عظيم دو شکت متوالي کنار بيايد. بازيکنان اين تيم مثل هميشه نبودند. با شروع نيمه ي دوم در دقيقه ي 55 اين کارواخال بود که با شوتي عاي بازي را 0-2 به نفع رئال کرد. پس از او نوبت بيل بود که در دقيقه ي 68 روي استارت عالي ديماريا ازسمت چپ و پاس او با يک بغل پاي نرم دروازه ي حريف را باز کند. اما اين پايان کار نبود. بيل بار دگر در دقيقه ي 70 توانست روي استارت عالي پپه و پاس زيباي او دروازه ي رايو را باز کند. شوت عالي موراتا با پاي چپ نيز اختتاميه ي جشنواره ي گل مادريدي ها بود.

در ديگر بازي امشب، سلتاويگو با نتيجه يک بر صفر سويا را شکست داد.

آتلتيکو در شرايطي با 76 امتياز از 31 بازي در صدر جدول رده بندي لاليگا قرار دارد که هفت هفته تا پايان اين رقابت ها باقي مانده استاسيت به اوج خود رسيده است.

تيم هاي بارسلونا و آتلتيکو مادريد در شرايطي براي کسب عنوان قهرماني لاليگا با يکديگر رقابت مي کنند که سه شنبه هفته جاري در چارچوب مسابقه رفت مرحله يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا برابر هم صف آرايي مي کنند.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.