تحقيق بيشتر فيفا درباره ميزباني روسيه و قطر

در شرايطي که حرف و حديث هاي زيادي درباره بحث ميزباني جام هاي جهاني 2018 و 2022 صورت گرفت، کميته تحقيقاتي فيفا با انجام بررسي هاي گسترده بحث پرداخت رشوه و خريد راي را مورد بررسي قرار داد اما ظاهرا قرار است اين پرونده همچنان باز بماند.

به نقل از ايسنا، مايکل گارسيا رييس کميته تحقيقات فيفا اعلام کرده قصد دارد با تمام نمايندگان کميته اجرايي که در بحث انتخاب ميزبان جام جهاني حق راي داشته اند گفت وگويي داشته و شرايط را بررسي کند.

اين تحقيقات در حالي صورت خواهد گرفت که از 24 عضو که زمان راي گيري در کميته اجرايي حضور داشتند، تنها 11 نفر بعلاوه سپ بلاتر در حال حاضر عضو کميته هستند و بقيه افراد يا بازنشسته شده يا به دليل انجام تخلف برکنار شده اند.

گارسيا که پيش از اين گفت وگويي با مسئولان تيم ميزباني انگليس انجام داده قصد دارد با اعضاي ساير تيم ها که کانديداي ميزباني جام جهاني بودند، گفت وگو کند.

آسوشيتدپرس در اين باره گزارش داد که گارسيا قصد دارد در گفت وگوهاي خود مسائلي مانند انجام هر گونه مذاکره و رايزني بين تيم هاي داوطلب و اعضاي کميته اجرايي را مورد بررسي قرار دهد.

تاکنون صحبت هاي زيادي درباره بحث ميزباني قطر در جام جهاني 2022 صورت گرفته اما فيفا و در راس آن بلاتر بارها عنوان کرده اند که با وجود انجام برخي تخلفات، قطر قطعا ميزبان جام جهاني 2022 خواهد بود.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.