آخرين وضعيت مصدومان استقلال

به نقل از سايت رسمي باشگاه استقلال، دکتر امين نوروزي در خصوص وضعيت امير حسين صادقي اظهار داشت: با توجه به صدمه اي که در نواحي گونه و بيني اين بازيکن در بازي با الريان وارد شد و از طرفي باتوجه به معاينات و راديوگرافي که از وي گرفته شد و همچنين معاينه اي که توسط آقاي دکتر يوشي که يکي از مشاورين بنده و متخصص گوش و حلق و بيني انجام شد دريافتيم که يک ترک کوچکي در ناحيه بيني ايشان وجود دارد که با توجه به توصيه دکتر نياز به استراحت چند روزه و معاينه مجدد وجود دارد.

معاون پزشکي ورزشي استقلال،در خصوص اين که صادقي به بازي با الجزيره ميرسد،اعلام کرد:بايد در روز يکشنبه معاينه مجدد از وي انجام بگيرد که با صلاحديد آقاي دکتر يوشي در صورت استفاده از ماسک شايد بتوان از وي در بازي روز سه شنبه استفاده کرد.

دکتر نوروزي در خصوص وضعيت اکبرپور اظهار داشت:سياوش اکبرپور از ناحيه ستون فقرات کمري دچار صدمه ديدگي جزيي شد که مراحل درمان ايشان از ديروز انجام گرفت تا به اميد خدا با تستي که از وي در روز آينده گرفته خواهد شد شرايط اکبرپور را براي تمرين فردا خواهيم سنجيد.

وي در ارتباط با وضعيت تيموريان گفت: آندو فردا بخيه دستش را باز خواهد کرد و باتوجه به اينکه هفته گذشته براي حفظ توان هوازي ايشان از دوچرخه استفاده گرديد بعد از باز کردن بخيه توسط پزشک جراحش اگر مشکلي نبود احتمالا شرايط براي دويدن او فراهم خواهد شد.

نوروزي در پايان اعلام کرد:خوشبختانه بازيکنان مصدوم قبلي ما همه کادر پزشکي را سربلند کردند، جا دارد از همه کساني که در اين زمينه به ما کمک کردند تشکر کنم اما بايد در حفظ اين بازيکنان از نظر شرايط بدني کوشا باشيم.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.