میکسدزون استقلال: خوشحال از پیروزی و صدمین گل آرش

سایت گل-
تیم استقلال توانست با پیروزی برابر سایپا به صدر جدول رده بندی برگردد. در این بین بعضی از بازیکنان و کادر فنی استقلال در میکسد زون حاضر شدند و به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

حنیف عمران زاده

سایپا بازیکنان و مهاجمان خوبی دارد که امروز خیلی ما را اذیت کردند. دیدار سختی بود اما با بازی منطقی به 3 امتیاز مسابقه با سایپا رسیدیم تا همچنان در کورس قهرمانی بمانیم
گلزنی برهانی: آرش انگیزه زیادی برای این گل داشت و هنوز هم زمان زیادی دارد تا گل‌های بیشتری برای استقلال بزند. هدف آرش موفقیت استقلال است.

محمد مهدی نظری

مهم کسب پیروزی بود، خدا را شکر پیروز شدیم و اینکه مدافع یا مهاجم گل می‌زند مهم نیست. زننده گل فرقی نمی‌کند موفقیت استقلال اهمیت دارد.

مجید صالح

خوشحالم که تیم ما در جریان بازی عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت و برخلاف اینکه خیلی‌ها می‌گویند استقلال فقط روی ضربات ایستگاهی به گل می‌رسد اما گل‌های امروز ما روی کارهای تاکتیکی بود.
سازمان دفاعی، خط دفاع و دروازه‌بان ما امروز بسیار خوب بودند و فوق‌العاده ظاهر شدند. نقاط مثبت تیم ما امروز خیلی زیاد بود و خوشحالم موفق شدیم این سه امتیاز حساس را به دست آوریم.

هاشم بیک‌زاده

فکر می‌کنم بعد از مدت‌ها فوتبال خوبی بازی کردیم. به هواداران استقلال که امروز حضور کم‌تعدادی داشتند تبریک می‌گوییم.
هنوز چیزی به دست نیاورده‌ایم 4 بازی سنگین در ادامه مسابقات داریم و باید با قدرت در این دیدارها حاضر شویم
صدمین گل آرش: به برهانی گفتم از بابت اینکه تحت فشار بود و روزهای خوبی نداشت و با پاس من صدمین گلش را به ثمر رساند، خوشحال هستم. برای برهانی آرزوی موفقیت می‌کنم خوشحالم که او گل صدم خود را به ثمر رساند.

بوبکر کبه

من دو ماه است که بازي نکرده‌ام و خدا خيلي من را دوست داشت که قلعه‌نويي را مقابل من قرار داد که وي من را کمک کند تا بتوانم بازي کنم.

امير قلعه‌نويي به فوتبال من خيلي کمک کرد و براي همين است که بعد از گلزني به سوي او رفتم.

محمد قاضی

يکي از بهترين بازي‌‌هايي بود که امسال انجام داديم و خدا را شکر که پيروز شديم.

اميرخان گفته بود که اين بازي خيلي مهم است و در قهرماني تأثيرگذار است که خوشبختانه پيروز شديم 4 بازي باقيمانده را ببريم مي‌توانيم به قهرماني برسيم.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.