رئیس لاتزیو:بعد از فروش ارنانس، بارها تهدید به مرگ شدم

سایت گل-
کلودیو لوتیتو، رئیس باشگاه لاتزیو در صحبت هایی اعلام کرد که بعد از فروش ارنانس به اینتر چندین بار تهدید به مرگ شده است.

این بازیکن برزیلی با قراردادی نامشخص در آخرین روز بازار نقل و انتقالات زمستانی به اینتر پیوست و این انتقال، با اعتراض هواداران لاتزیو همراه بود. »

حالا رئیس باشگاه لاتزیو در صحبت هایی دراین باره گفته:« من 50، 70 تا 80 تماس تلفنی از هواداران خشمگین باشگاه داشتم که از من می خواستند که لاتزیو راترک کنم و حتی مرا تهدید به مرگ کردند.من با بادی گارد به زندگی ادامه می دهم. هوادران بخشی از باشگاه هستند ولی حالا آنها پایشان را از حدشان فراتر گذاشته اند.»

درجریان کنفرانس خبری رئیس لاتزیو هم او یک تماس از یک هوادار خشمگین داشت و روبه خبرنگاران گفت:« این تماس از سوی یکی از هواداران لاتزیوست. او گفت که من باید لاتزیو را در زودترین زمان ممکن ترک کنم.»

او در ادامه در مورد انتقال ارنانس به سن سیرو صحبت کرد و دراین باره گفت:« این تصمیم خود ارنانس بود که باشگاه را ترک کند. پس من چه کاری می توانستم انجام دهم؟ او با سران اینتر به توافق رسیده بود. حتی اگر اینجا می ماند هم ناراضی بود. اگر او ناراضی تا ماه ژوئن دراینجا می ماند و به جام جهانی می رفت، دوباره به تیم ما می امد و بعد به عنوان بازیکن آزاد تیم راترک می کرد. اگر می خواهی بروی، باید با این تصمیم موافقت کرد.»

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.