حاج صفي: امسال مدعي قهرماني هستيم

احسان حاج صفي اظهارداشت: شرايط تراکتورسازي خيلي خوب است و منتظر شروع ليگ برتر هستيم. برخي از بازيکنان فصل گذشته را از دست داده ايم اما آنهايي هم که آمده اند بازيکنان خوبي هستند. مربي خوبي هم براي تيم انتخاب شده و به اعتقاد من تراکتورسازي فصل خوبي را پيش رو خواهد داشت.

وي ادامه داد: نمي توانم بگويم در فصل نقل و انتقالات مثل استقلال و پرسپوليس عمل کرديم اما از بقيه تيمها شرايط بهتري داشتيم. به نظر من استقلال و پرسپوليس مدعيان اصلي قهرماني هستند اما تراکتورسازي هم رقيب اصلي آنهاست و ما مي توانيم کنار اين دو تيم براي قهرماني بجنگيم.

حاج صفي افزود: وقتي تراکتورسازي توانست نايب قهرمان ليگ شود پس شخصيت قهرماني دارد. مردم تبريز از ما مقامي بهتر از نايب قهرماني مي خواهند و به همين دليل ما امسال مدعي قهرماني هستيم. مهم ترين پشتوانه ما هواداران هستند و با حمايت آنها امسال مي توانيم قهرمان ليگ برتر شويم.

وي درباره ديدار تيمش مقابل سايپا گفت: بايد از اولين بازي محکم قدم برداريم. امتيازات بازيهاي اول خيلي مهم هستند و بايد ليگ را با قدرت شروع کنيم تا همه روي تراکتور به عنوان يک مدعي حساب کنند. سايپا هم تيمي قابل احترام است اما ما فقط به 3 امتياز اين ديدار فکر مي کنيم.

منبع ورزش 3

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.