مصدومیتی دوباره برای سرخیو آگوئرو؛پیگرینی: سعی می کنیم به یک بازیکن متکی نباشیم

سایت گل-
سران باشگاه منچسترسیتی حالادر انتظار آن هستند تا از شدت مصدومیت عضله همسترینگ سرخیو آگوئرو مطلع شوند

ستاره آرژانتینی سیتی که گل اول تیمش در بازی دیشب قابل تاتنهام را در دقیقه 15 بازی به ثمر رساند از ناحیه همسترینگ مصدوم شد و جایش را به استوان جووتیچ داد.

حالا به نظر می رسد که او در بازی روز دوشنبه تیمش مقابل چلسی نتواند تیمش را همراهی کند و احتمالا به بازی رفت تیمش مقابل بارسلونا در دور رفت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا نیز نمی رسد.

در پایان بازی دیشب مانوئل پیگرینی سرمربی شیلیایی سیتی به خبرنگاران گفت:« باید ببینیم که نجشنبه دکتر تیم چه خواهد گفت. آگوئرو از ناحیه عضله همسترینگ مصدوم شده است. ما تلاش می کنیم که به یک بازیکن متکی نباشیم. سرخیو تازه از بند مصدومیت دیگری رها شده بود و درغیاب او نیز عملکرد خوبی داشتیم. امیدواریم که او در زودترین زمان ممکن به ترکیب تیم بازگردد.»

آگوئرو که از 14 دسامبر به دلیل مصدومیت از میادین ورزشی به دور مانده بود در بازی دیشب به ترکیب سیتی بازگشت. او در 5 بازی اخیر تیمش موفق شده بود تا 7 گل به ثمر برساند.

البته خبرخوب برای پیگرینی این است که جووتیچ و ادین ژکو در بازی با تاتنهام موفق به گلزنی شدند و آلوارو نگردو نیز که از ناحیه شانه مصدوم شده بوددر آستانه بازگشت به وزهای اوج است

آگوئرو در این فصل در 25 بازی برای سیتی در تمامی تورنمنت ها به میدان رفته و 26 گل به ثمر رسانده است.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.